Studio Cambridge - Sir William Yaz Okulu Hakkında

Studio Cambridge Sir William Yaz Okulu, Richmond American International University’ nin Londra kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Richmond-upon-Thames, Londra’nın batısında Twickenham’da yer almaktadır. Tren veya metro ile Londra merkeze yaklaşık 25 dakika mesafededir. Thames Nehri kıyısındaki kent tarihi binaları, parkları, alışveriş caddesi ve şehir merkezi ile son derece çekicidir. Londra’da yaşamak isteyenlerin tercih ettiği son derece popüler bir yerleşim birimidir. Özellikle kraliyet mensuplarının ve zengin ünlü kişilerin çoklukla tercih ettiği bir bölgedir. Richmond İngiliz rugby sporunun evi Twickenham, Kew’daki Royal Botanic Gardens ve Hampton Court Palace gibi görülmeye değer yerlere son derece yakındır. Ayrıca 2500 hektarlık Richmond Park’ına 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alır.

Sir William Yaz Okulu, haftada 15 saat eğitim sunmakla beraber, öğrenciler akşamüstü aktiviteleri yerine İngilizce seviyelerine göre ekstra 6 saat İngilizce eğitimi veya akademik dil yeteneği dersleri alabilmektedir. Öğrenciler bu merkezdehaftada 15 veya 21 saatlik İngilizce programları arasından dilediklerini seçebilirler. Akademik yetenek dersleri alan öğrenciler kayıt esnasında belirtmeleri halinde ücretini ödeyerek IELTS sınavına da girebilirler. Ayrıca, iki program arasında herhangi bir fiyat farkı da bulunmamaktadır. Londra şehrini yakından tanımak isteyen öğrenciler için ideal bir gezi programına sahiptir.

Programlar

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

London Eye, Oxford ve Christchurch College, Londra, Londra Müzeleri, Hyde Park ve Harrods, Thorpe Park, Tekne Turu, Madame Tussauds, Cambridge, Windsor, London Dungeon, Tower of London, Brighton

Yarım Günlük Geziler

Covent Garden,Oxford Street, Science Museum, British Museum

Aktiviteler

Futbol, Voleybol, Basketbol, Beyzbol, Tenis, Yüzme, Kriket, Frizbi, Sinema veya Film Geceleri, Karaoke Partileri, Ödüllü Quiz Geceleri, Karakalem Çizim Çalışmaları, Çamurdan Çanak – Çömlek Yapma, Bilezik Yapımı, Maske Yapımı, Cam Boyama, Ebru Sanatı, T-shirt Tasarımı, Sirk Eğitimi, Tombala Oyunu, Drama, Dil ve Tahta Oyunları.

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta

Klasik Yaz Okulu veya Yoğun İngilizce

£ 1955

£ 2655

£ 3305

£ 650

*Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dahil olup Heathrow / Gatwick / Stansted Havalimanlarından her pazar gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.