Studio Cambridge - Sir Richard Yaz Okulu Hakkında

Studio Cambridge Sir Richard Yaz Okulu’ nun bulunduğu Reading kasabası Royal County of Berkshire’dadır ve Thames Nehri’nin yanına kurulmuştur. Reading 140,000 nüfuslu bir üniversite kenti olmakla beraber geçmişi 8. yüzyıla dayanan tarihi bir geçmişi vardır. Günümüzde Reading hareketli bir kenttir ve çok güzel alışveriş olanaklarına sahiptir. Üniversitesi ve Reading Futbol takımı son derece ünlüdür.

Programın sunulduğu Leighton Park School, 24 hektarlık çok güzel bir alanda kurulmuştur. Reading şehir merkezine yalnızca 3 kilometre uzaklıktadır. Okul, kapalı yüzme havuzu, jimnastik salonu, tenis kortları, futbol sahaları, dans stüdyoları, donanımlı bir tiyatro ve daha pek çok kampüs özelliklerine sahip olmakla beraber öğrencilerine İngilizce derslerinin yanında dans ve futbol ders seçeneği de sunmaktadır.

Programlar

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 tam gün, 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Cambridge, Londra, Oxford, Leeds Kalesi, Warwick Kalesi, Harry Potter Stüdyoları, Cambridge Kings College.

Yarım Günlük Geziler

Aktiviteler

Drama, Voleybol, İnternet, Tenis, Yüzme, Yakın Yerlere Geziler, Resim, Dil Oyunları, Beyzbol, Saklambaç, T-shirt Boyama, Dans, Video, İnternet ve Kriket, Bowling

Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

5 Hafta

Klasik Yaz Okulu

£ 1955

£ 2655

£ 3305

 £ 3955

*Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dahil olup Heathrow / Gatwick / Stansted Havalimanlarından her pazar gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.