Studio Cambridge - Sir Richard Yaz Okulu Hakkında

Studio Cambridge Sir Richard Yaz Okulu’ nun bulunduğu Reading kasabası Royal County of Berkshire’dadır ve Thames Nehri’nin yanına kurulmuştur. Reading 140,000 nüfuslu bir üniversite kenti olmakla beraber geçmişi 8. yüzyıla dayanan tarihi bir geçmişi vardır. Günümüzde Reading hareketli bir kenttir ve çok güzel alışveriş olanaklarına sahiptir. Üniversitesi ve Reading Futbol takımı son derece ünlüdür.

Programın sunulduğu Leighton Park School, 24 hektarlık çok güzel bir alanda kurulmuştur. Reading şehir merkezine yalnızca 3 kilometre uzaklıktadır. Okul, kapalı yüzme havuzu, jimnastik salonu, tenis kortları, futbol sahaları, dans stüdyoları, donanımlı bir tiyatro ve daha pek çok kampüs özelliklerine sahip olmakla beraber öğrencilerine İngilizce derslerinin yanında dans ve futbol ders seçeneği de sunmaktadır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

10-16

Program Tarihleri

05 Temmuz - 09 Ağustos 2020

Program Süresi

2-5 Hafta

Sınıf Mevcudu

16

Okul Öğrenci Kapasitesi

90

Mesafeler

Londra 25 Dk.

En Yakın Havaalanı

Heathrow Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Standart Tek Kişilik / Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 tam gün, 1 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra içi Geziler (St James’ Park, Big Ben, Parlamento Binası, Westminster Abbey, Trafalgar Square, British Museum), Warwick Castle, Chessington World of Adventures, Brighton, Windsor Castle, Oxford (Christ Church College & Cathedral)

Yarım Günlük Geziler

Reading şehir turları

Aktiviteler

Futbol, Film, Hamur Şekillendirme, Bingo, Kostüm Tasarımı, Karakalem Çalışması, Caz Aerobiği, Kurabiye Dekorlama, Sihirbazlık Yapma, Basketbol, Olimpiyatlar, Origami, Frizbi Oyunu, Tenis, T-shirt Boyama, Quizler, Kriket, Kartpostal Dizaynı.

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Futbol, Film, Hamur Şekillendirme, Bingo, Kostüm Tasarımı, Karakalem Çalışması, Caz Aerobiği, Kurabiye Dekorlama, Sihirbazlık Yapma, Basketbol, Olimpiyatlar, Origami, Frizbi Oyunu, Tenis, T-shirt Boyama, Quizler, Kriket, Kartpostal Dizaynı.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

Work and Travel Katılımcılarımızın Dikkatine

Program ana sponsorumuz olan CIEE' nin COVID-19 (Coronavirus) ile ilgili güncellemelerini aşağıdaki linkten takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://www.ciee.org/about/blog/covid-19-program-updates-exchange-participants

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.