Studio Cambridge - Sir George Yaz Okulu Hakkında

Sir George, British Council tarafından akredite edilmiş İngilizce dil okuludur, uluslararası İngilizce kampları yürütme konusunda 50 yılı aşkın deneyime sahip olan bu okul her yıl 60'tan fazla farklı ülkeden 3.000'den fazla öğrenciyi ağırlıyor. Milliyetlerin karışımı yıldan yıla değişiyor. Ama aynı ırktan gelen öğrencileri aynı sınıfa koymamaya çok dikkat ediyorlar.

Cambridge'deki Station Road'daki Studio Main School'da bulunan kamp 2008'den beri yürütülüyor. Konumu oldukça merkezi ve okul bahçesi ile öğrencilere güzel vakit geçirebileceği bir alan sunuyor. Görünüşü ile Victoria evlerini animsatan sevimli bir havasi var. Bu kampüste sadece 14-17 yaş arası öğrenciler eğitim alıyor. Kendi yaş grupları ile birlikte öğrencinin okula adaptasyon süreci daha hizli ilerlemiş oluyor. Kamp kapasitesi 70 kişi ile sınırlıdır.

Sir George, akademik yıl boyunca mevcut olan gençler için sunulan yoğun bir kamptır. 

Kurs, haftada 20 ders (15 saat) Genel İngilizce dil öğretimi ile 8 ders (6 saat) İngilizce yaşam becerileri, haftada 5 seans rehber ile çalışma veya kültürel aktiviteler ile birlikte eğitim sunuyor. Öğrenci toplamda haftalık 28 ders(21 saat) eğitim almış oluyor.

Öğrenciler genellikle 1 hafta ile 4 hafta arasında katılıyorlar, ancak daha uzun eğitim almak da mümkün.

Kurs her Pazartesi başlar (yaz ve Noel hariç) ve Pazar günü kursunuzun başlamasından önce gelmeyi ve Pazar günü kurs bittikten sonra yola çıkmayı planlamalısınız.

Öğrenci gittiği zaman bir seviye belirleme sınavı yapılıyor ve öğrencinin seviyesine uygun bir sınıfa yerleştiriliyor. Kurs sonunda ise öğrencinin eğitim aldığını gösteren bir sertifika veriliyor.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

14-17 Yaş

Program Tarihleri

02 Ocak 2022 - 03 Temmuz 2022 / 28 Ağustos 2022 - 18 Aralık 2022

Program Süresi

2-42 Hafta

Sınıf Mevcudu

16

Okul Öğrenci Kapasitesi

250

Mesafeler

Londra 1 Saat

En Yakın Havaalanı

Stansted

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı (Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

21 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Londra, Warwick Kalesi, Oxford, Windsor Kalesi, Brighton. (Maliyetler öğrencinin varış noktasına bağlı olarak gezi başına 25 £ ile 45 £ arasında değişmektedir.)

Yarım Günlük Geziler

Sunulmamaktadır.

Aktiviteler

Karakalem çalışması, Çanta tasarımı, Tişört tasarımı, Basketbol, İngilizce denemeler, Maske yapımı, Masa oyunları, Geleneksel İngiliz çay partisi Haftada 3 seans rehber ile çalışma, 2 seans aktiviteler ile İngilizcesi pekiştiriliyor.

2022 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta

Yoğun Program

£ 1485

£ 1995

£ 2520

 £ 595

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dahil olup Heathrow ya da Stansted Havalimanlarından her pazar gerçekleştirilecek varışlar ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Seyahat sağlık sigortası ücretlere dahil değildir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.