St Giles International - Eastbourne Dil Okulu Hakkında

St Giles International her yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 12.000 öğrenciye dil eğitimi vermektedir. 1955'te kurulan okul, bu süre içinde edindiği tecrübe sayesinde, dünyanın her köşesinden her yaş grubuna ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede İngilizce dil eğitimi sunmaktadır.

Eastbourne İngiltere’nin güney sahilinde yer almaktadır ve İngiltere’nin en güvenli şehirlerindendir. St Giles Eastbourne de Eastbourne şehrinin merkezinde yer alır ve denize yürüme mesafesindedir. St Giles Eastbourne yıl boyu 16 yaş üzeri öğrencilere eğitim vermektedir ve yaz aylarında 14-15 yaş öğrencileri de kabul etmektedir. Yaz aylarındaki bu düzenleme ile St Giles Eastbourne 18 yaş altı öğrencilerine haftada 23,3 saatlik (28 ders) yoğun program sunmaktadır ve bu programda öğrencilere iki kişilik odalarda yarım pansiyon aile yanı konaklama sunulmaktadır. Aynı program St Giles International’ ın Londra Highgate merkezinde de sunulmaktadır.

St Giles Eastbourne 18 sınıfı ve 300 öğrenci kapasiteye sahiptir. Londra’ya 90, Brighton’a ise 30 dakika mesafedir. Yürüme mesafesinde aile yanı konaklama sunulan bu dil eğitim merkezi bütçe açısından da diğer şehirlere göre daha uygundur.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

14-17

Program Tarihleri

09 Haziran - 31 Ağustos

Program Süresi

2-12 Hafta

Sınıf Mevcudu

12

Okul Öğrenci Kapasitesi

150

Mesafeler

Londra 1,5 Saat

En Yakın Havaalanı

Londra Gatwick Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı (Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

23,3 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Program kapsamında planlı bir gezi bulunmamaktadır

Tam Günlük Geziler

Yarım Günlük Geziler

Aktiviteler

Haftada 3 sosyal ve serbest aktivite düzenlenmektedir

Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

5-7 Hafta

8+ Hafta

Yoğun Program

£ 1172

£ 1603

£ 1926

£ 404

£ 390,5

* Program ücretlerine %25 kampanya indirimi yansıtılmıştır. Bu kampanya 31 Mart’ a kadar kayıt olunması halinde geçerlidir.

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dâhil olup Gatwick Havaalanı’ndan pazar günleri 10:00-21:00 saatleri arası varış ve cumartesi günleri 09:00-12:00 saatleri arası ayrılışlar için geçerlidir.

* “Unaccompanied Minor” olarak seyahat eden öğrenciler için ücretlere 80 GBP ücret eklenecektir.

* Okulda, öğrencilerden 25-50 GBP arasında materyal ücreti alınacaktır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.