OHLA (Open Hearts Language Academy) - Miami Gençlik Kampı Logo

OHLA (Open Hearts Language Academy) - Miami Gençlik Kampı

Amerika / Miami

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

OHLA (Open Hearts Language Academy) - Miami Gençlik Kampı Hakkında

Open Hearts Language Academy (OHLA), 20 yılı aşkın tecrübeye ve 8 yıl üst üste Miami’nin en iyi dil okulu ünvanına sahiptir. Miami’nin Brickell bölgesinde Four Ambassadors tesislerinde bulunan okul aynı zamanda Mary Brickell ve Brickell Merkezi’ne bir blok mesafededir.

OHLA, sunduğu gençlik kampı programlarında öğrencilerine modern tesislerinde eğitim verirken Miami gibi dünyanın önde gelen turizm merkezlerinden birinde muhteşem bir yaz tatili geçirme şansı tanımaktadır. İki ya da üç hafta olarak sunulan bu programlarda, 12-15 yaş grubu öğrenciler Pazartesi-Perşembe 14.00-17.00 arası kendi yaş gruplarıyla OHLA Miami’de dil eğitimi alırken, Coral Gables Residence’da iki kişilik odaya özel lavabo banyolu konaklamalarda kalırlar. 16-18 yaş grubu öğrenciler Pazartesi-Perşembe 09.00-12.40 arası OHLA Miami’de dil eğitimi alırken, ister okulla aynı tesislerdeki okulun ikişer adet iki kişilik odası bulunan stüdyo dairelerinde, isterse de iki ya da üç kişilik odalarda kalınan aile yanı konaklamayı tercih edebilirler. 3 haftalık Aile yanı konaklamalı program seçen 13-17 yaş öğrenciler aynı zamanda İngilizce derslerine ek olarak İspanyolca dersleri de alabilirler. İngilizce derslerin yanında İspanyolca dersleri de almak isteyen öğrencilerin katıldığı program Çift Dil programıdır. Ayrıca aile yanında konaklayan öğrencilere kalış süreleri boyunca sınırsız olarak kullanabilecekleri toplu taşıma kartları verilmektedir.

OHLA Miami Gençlik Kampı’nın tüm programları, haftada 4 yarım gün, 1 tam gün Miami içi aktivite ve haftasonları Orlando Macera Adası ve Universal Stüdyoları turları ile Miami yaz okullarının en popüler seçeneğidir.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

13-17

Program Tarihleri

14 Temmuz - 04 Ağustos

Program Süresi

3 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

200

Mesafeler

Miami Merkez 20 Dakika

En Yakın Havaalanı

Miami Uluslararası Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt (Standart Paylaşımlı Oda) , Aile Yanı (Paylaşımlı Oda)

Haftalık Ders Saati

12 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Tam Günlük Geziler

Orlando Macera Adası, Orlando Universal Stüdyoları.

Yarım Günlük Geziler

Perez Sanat Müzesi ve Wynwood, South Beach, Everglades, Rapid Su Parkı, Metro Hayvanat Bahçesi, Nikki Beach, Miami Bot Turu, Sawgrass Alışveriş Merkezi, Lincoln Caddesi, Miami Plajı, Frost Müzesi, Dolphin Alışveriş Merkezi, Key Largo.

Aktiviteler

Salsa, Havuz Eğlenceleri, Bowling, Plaj Barbeküleri, Film Geceleri, Sportif Eğlenceler, Kayaking ve Paddle Boarding, Şnorkel Dalışı, Plaj Oyunları.

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

Klasik Yaz Okulu (12-15 Yaş)

$ 3275

$ 4095

Klasik Yaz Okulu (16-18 Yaş Yurt Konaklama)

$ 3325

$ 4175

Klasik Yaz Okulu (16-18 Yaş Aile Yanı Konaklama)

$ 2650

$ 3125

Çift Dil Programı (13-17 Yaş)

-

$ 2950

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dâhil olup Miami Uluslararası Havaalanı’ndan her Pazar varış ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* OHLA, öğrencilere günlük 3 USD karşılığında Sağlık Sigortası sunmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.