Kings Young Learners - Farringtons Yaz Okulu Hakkında

Kings Young Learners Londra Farringtons yaz okulu Londra merkeze sadece 15 kilometre uzaklıkta olup sakin bir yerleşim birimi olan Chislehurst’da bulunmaktadır.

Kings Young Learners Farringtons yaz okulu programı Farringtons School kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Oldukça geniş bir alana sahip bu merkezde kapalı/açık yüzme havuzu, büyük spor salonu ve açık hava spor alanları da dahil olmak üzere spor ve aktiviteler için olağanüstü imkanlar sunulmaktadır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

10-17

Program Tarihleri

8 Temmuz - 05 Ağustos 2020

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

150

Mesafeler

Londra 45 Dk.

En Yakın Havaalanı

Londra Heathrow Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 Tam 1 Yarım Gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

London ( Harrods and Knightsbridge, West End, Oxford Street, Covent Garden, Buckhingam Palace, Piccadilly Circus, London Eye), Brighton, Oxford, Cambridge, Canterbury.

Yarım Günlük Geziler

Greenwich, Covent Garden, Science Museum, Chislehurst Caves, Bluewater Alışveriş Merkezi, Broomley alışveriş merkezi, London (Westminster, Leicester Square, Buckingham Palace, Spitafield & Brick Lane Market)

Aktiviteler

El ve Güzel Sanatlar, Badminton, Barbekü, Dans, Yakantop Oyunu, Oyun Geceleri, Futbol Turnuvaları, Karaoke, Değişik ülkelerden öğrencilerin katıldığı partiler, Mini Olimpiyatlar, Salsa, Yüzme, Bilgi Yarışmaları, Masa Tenisi, Yetenek Showları, Takım Oyunları, Voleybol, Wii-fit ve Zumba.

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Klasik Yaz Okulu

£ 2255

£ 3195

£ 4135

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dahil olup Heathrow Havaalanı’ndan çarşamba günleri yapılan varış ve ayrılışlar için geçerli olup farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Kings Young Learners tarafından haftalık 8 £ karşılığında Sağlık sigortası sunulmaktadır.

* 16 yaş altı öğrenciler için 65 GBP Unaccompanied Minor servis ücreti talep edilebilir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.