Kings Summer - New York Yaz Okulu Hakkında

Kings Summer programları kapsamında sunulan New York yaz kampı Concordia College kampüsünde gerçekleşmektedir. Bronxville bölgesinde yer alan Concordia College, New York şehir merkezine yaklaşık 30 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. New York’un kalabalığından uzakta güvenli ve daha sakin kampüs ortamında eğitim almak isteyen öğrenciler için harika bir seçenek olarak Kings Summer New York yaz okulu haftada 15 saat İngilizce dersinin yanı sıra haftada 3 tam gün gezi düzenlemektedir. Bu şekilde öğrenciler güvenli bir ortamda İngilizcelerini geliştirirken aynı zamanda Amerika’nın kalbi New York’u keşfetme fırsatı yakalarlar.

12-17 yaş arası öğrencilerin kabul edildiği yaz okulunda konaklamalar Concordia College kampüsündeki yurtlarda iki kişilik odalarda gerçekleştirilmektedir. Geziler kapsamında Statue of Liberty, Central Park, Times Square, Empire State Binası, Soho, Six Flag Great Adventure gibi büyüleyici yerleri ziyaret edecek olan öğrenciler Kings Summer yaz okulu programları kapsamında unutulmaz anılar biriktirecektir.

Programlar

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 3 tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Özgürlük Heykeli, Central Park, Times Meydanı, Empire State Binası, Broadway, Metropolitan Sanat Müzesi, Greenwich Kasabası ve SOHO, Coney Adası ve Luna Park, Ulusal Tarih Müzesi, Brooklyn Köprüsü ve Ground Zero, Six Flags Eğlence Merkezi.

Yarım Günlük Geziler

Aktiviteler

Amerikan Futbolu, Sanat ve El Becerileri, Beyzbol, Basketbol, Bingo, Casino Geceleri, Dans, Disko, Moda Gösterileri, Oyun Geceleri, Karaoke, Futbol, Alışveriş Merkezi Ziyaretleri, Mini Olimpiyat, Yetenek Şovları, Masa Tenisi, Tenis, Voleybol.

Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

5 Hafta

Klasik Yaz Okulu

$ 3617

$ 5112

$ 6607

$ 8102

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dâhil olup JFK Havaalanı’ndan her Çarşamba 08.00-22.00 saatleri arası varışlar ve her Salı 08.00-22.00 saatleri arası ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Kings Summer, öğrencilere haftalık 45 USD karşılığında Sağlık Sigortası sunmaktadır.

* Kings Summer, 16 yaş altı öğrenciler için 200 USD Unaccompanied Minor servis ücreti talep edebilir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.