Kings Summer - Malibu Yaz Okulu Hakkında

Kings Summer Malibu yaz okulu merkezi Los Angeles’ta Pepperdine Üniversitesi kampüsünde yer almaktadır. Genç öğrenciler için güvenli ideal bir atmosfer sunan Pepperdine Üniversitesi Pasifik Okyanusunun nefes kesici manzarasına sahiptir. Los Angeles’ın ünlü sahilleri, Hollywood, Beverly Hills ve Santa Monica’ya kolaylıkla ulaşılabilir konumda yer alması sebebiyle Kaliforniya’nın keyfini çıkarmak isteyen öğrenciler için birebirdir.

10-17 yaş arası öğrencileri kabul eden Kings Summer Malibu merkezinde haftada 15 saat İngilizce dersinin yanı sıra haftada 3 tam gün gezi de yer almaktadır. Tam gün gezi kapsamında öğrenciler Santa Monica, Six Flags Magic Mountain, Hollywood, Universal Studios, Venice Beach gibi Los Angeles’ın en popüler bölgeleri ziyaret edilmektedir. Öğleden sonraları ve akşamları da aktivitelerle dolu dolu geçiren öğrenciler için eğlence dolu bir yaz vadeden yaz okulunun bulunduğu Pepperdine Üniversitesi 832 dönümlük bir alana yayılmıştır. Kampüs içerisinde beyzbol, futbol, Amerikan futbolu ve diğer sporların oynanabileceği özel sahalar dışında tenis kortları, yüzme havuzu, beach voleybolu da bulunmaktadır. Tüm kampüs boyunca ücretsiz wifi sunulmaktadır. Konaklamalar kampüs içerisinde bulunan iki kişilik odalarda gerçekleşmektedir.

Programlar

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 3 tam gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Universal Studios, Disneyland, Santa Monica, Venice Beach, Six Flags Magic Mountain, Outlet Alışveriş Merkezi, Hollywood, Getty Müzesi, Beverly Hills, Griffith Park Gözlemevi.

Yarım Günlük Geziler

Aktiviteler

Amerikan Futbolu, Sanat ve El Becerileri, Beyzbol, Basketbol, Dans, Disko, Moda Gösterileri, Karaoke, Mini Olimpiyat, Yetenek Gösterileri, Tenis, Voleybol, Dünya Müzikleri Gecesi, Yüzme.

Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

5 Hafta

Klasik Yaz Okulu

$ 3955

$ 5655

$ 7355

$ 9055

* Havaalanı gidiş dönüş transferleri program ücretine dâhil olup Los Angeles Havaalanı’ndan her Çarşamba 08.00-22.00 saatleri arası varışlar ve her Salı 08.00-22.00 saatleri arası ayrılışlar için geçerli olup farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Kings Summer, öğrencilere haftalık 45 USD karşılığında Sağlık Sigortası sunmaktadır.

* Kings Summer, 16 yaş altı öğrenciler için 200 USD Unaccompanied Minor servis ücreti talep edebilir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.