ISI Dublin Yaz Okulu Hakkında

ISI Dublin Dil Okulu, Dublin’in en prestijli ve memnuniyeti yüksek okullarından biridir. Şehir merkezinde, O'Connell Caddesi'nden sadece 5 dakika uzaklıkta bulunan programda haftada 20 saat eğitim ve 25 saatten fazla sosyal ve kültürel faaliyet yer almaktadır.

Akademik eğitimle birlikte, kaliteli konaklama, tatmin edici bir sosyal program ve maceracı hafta sonu gezilerini eksiksiz bir paket halinde sunar. Aile yanı konaklamaların okula sadece 35 dakika olması genç öğrenciler için büyük bir avantajdır.

ISI Dublin yaz okulu programında öğrenciler İngilizceyi günlük hayatta kullanmayı öğrenirler. Etkinlik programları spor ve kültür aktivitelerini, ilgi çekici gezileri bir araya getirir. Her öğleden sonra yapılan aktivitelerle, haftada iki akşam ve hafta sonları bir tam gün gezi bu öğrencilere unutulmaz bir deneyim yaşatır. ‘’English in Action’’ programı sokak anketleri, röportajlar, eğitimsel rol oynamalar ve yerel pazarlara kısa geziler İrlandalılar ile etkileşimde bulunmak için harika bir fırsattır. Nitelikli ve deneyimli öğretmenlerle müzik, sanat, film, İrlanda kültürü, macera ve seyahat, reklamcılık gibi konular işlenir. Bu program öğrencilere sınıf dışında da eğitim imkânı sunar. Öğrencilerin her bir projeden elde ettikleri bulguları sunum ve tartışma şeklinde sınıfa sunmaları istenir. Sunumla ilgili sorular sorma fırsatı verilir ve ders sonunda hangi projelerin en ilgi çekici, bilgilendirici ve eğitici olduğuna karar vermek için oylama yapılır. Sergiler, turistler için danışma ofislerine ziyaretler, bahçe gezileri bu projelerden sadece birkaçıdır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

12-17

Program Tarihleri

22 Haziran - 15 Ağustos 2020

Program Süresi

2-7 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

Şehir Merkezi

En Yakın Havaalanı

Dublin Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

20 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 2 yarım gün 1 tam gün gezi bulunmaktadır.

Tam Günlük Geziler

Kilkenny Kalesi ve şehir turu, Causey Çiftliği, Galway şehir gezisi, Glendalough ve Bray hava şovu, Belfast şehir turu.

Yarım Günlük Geziler

Malahide Sarayı, Ulusal Müze, Doğal Tarih Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Temple Bar, Creepy Kilisesi, Botanik bahçeleri ve Glasgevin mezarlığı, Howth turu, Dalkey Kalesi, St.Patrick Katedrali ve parklar.

Aktiviteler

Rounders, Futbol, Yüzme, Basketbol, Voleybol, Film Geceleri, Tiyatro, Disko, Masa Oyunları, Müzik Geceleri

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

5 Hafta

6 Hafta

7 Hafta

Klasik Yaz Okulu

€ 1545

€ 2185

€ 2825

€ 3495

€ 4155

€ 4805

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Fiyatlara çift yön transfer ücreti dahildir ve Dublin Havalimanı’ ndan 06:00 - 22:00 arası varışlar, 10:00 - 23:00 arası ayrılışlar için geçerlidir. Farklı saatler için ekstra ücret talep edilmektedir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.