Embassy Summer - Dublin Yaz Okulu Hakkında

Dünya’nın en büyük yaz okullu organizasyonlarından biri olan Embassy Summer uzun yıldır dünyanın farklı ülkelerinde öğrencilere yaz okulu programları sunmaktadır. Embassy Summer’ ın yeni lokasyonlarından biri olan Dublin programı Terenure College’ da sunulmaktadır.

Embassy Summer Dublin yaz okulu programında öğrenciler okula 45 dk mesafede bulunan ailelerde konaklarlar. Aile Yanı ve okul arası ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanır. Son derece güvenli bir şehir olan Dublin’de öğrenciler önemli bir eğitim ve yaşam deneyimi kazanırlar. Program kapsamında çok sayıda aktivite ve gezi bulunmakta olup bu sayede öğrenciler İngilizce öğrenmenin yanı sıra İrlanda’yı ve kültürünü de yakından tanıma fırsatı edinirler. Bu program, yaz okuluna ebeveynleri, yetişkin yakınları ile katılmak isteyen öğrenciler, aileler içinde son derece uygundur. Katılımcılar aynı merkezde eğitim alıp aynı konaklamalarda kalabilirler.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

13-17

Program Tarihleri

28 Haziran - 16 Ağustos 2020

Program Süresi

2-7 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

Dublin Merkez 25 Dk.

En Yakın Havaalanı

Dublin Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 1 tam gün gezi ve 5 yarım gün gezi/aktivite düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Bray, Howth, Glendalough

Yarım Günlük Geziler

Dublin içi geziler

Aktiviteler

Futbol, basketbol, frizbi, oyunculuk, yetenek yarışmaları, quiz akşamları, alışveriş, İrlanda Göçmenlik Müzesi, Kilmainham Gaol Müzesi, İrlanda Modern Sanatlar Müzesi

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta

Klasik Yaz Okulu

€ 1710

€ 2485

€ 3260

€ 775

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup Dublin Havalimanından saat 08.00-20.00 varış ve ayrılışlar için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farkı oluşacaktır.

* Küçük yaşta tek başına seyahat eden öğrenciler için okul tek yön 30 Euro ‘’Unaccompannied Minor Fee’’ talep edebilir.

* Fiyatlara sigorta ücreti dahildir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.