ELS - Vancouver Yaz Okulu Hakkında

Kanada’nın batıdaki İngiliz Kolumbiyası olarak adlandırılan eyaletinin  Vancouver şehrindeki ELS Gençlik Kampı öğrencilerine oldukça etkin ve dolu bir yaz kampı uygulamaktadır. Kanada soğuk bir ülke olmasına rağmen, Vancouver şehri 4 mevsimi yaşayan ılıman iklimiyle bunu size çok hissettirmez. ELS Yaz Kampı öğrencilerini yoğun İngilizce derslerine tabi tutarken, kano, bisiklet sürme, alışveriş, plaj voleybolu ve akvaryum gibi gezi ve aktiviteleriyle Kanada kültürü ve yaşam tarzına da alıştırır ve entegre eder. Program haftalık her seviyeye uygun 25 ders (70-100 dakikalık) içerir.

ELS Vancouver Yaz Okulu hem gençlerin kendi başına katılabileceği hem de istenildiği taktirde aileleriyle birlikte katılabilecekleri yaz kamplarına sahiptir. Aileler, genel İngilizce, Ielts, Toefl , Akademik veya iş İngilizcesi alırken çocuklar da yaz kampı programına devam eder. Aile ve çocukların rahatlıkla kalabileceği apartman dairesi gibi konaklama çeşitleri mevcuttur. ELS Vancouver detaylı ve kapsamlı bir dil öğretim programına sahiptir. Grup proje ve sunumları, haftalık eğitimsel alan gezileri, her gün günlük tutma, yazılı ve sözlü gramere yönelik detaylı çalışmalar, konuşma ve kelime becerilerinin geliştirilmesi ve Kanada kültürünün tanıtılması gibi çeşitli akademik ve kültürel içerikli müfredatları, ELS Vancouver yaz okulunun birinci sınıf eğitim kaliteleriyle öne çıkaran özelliklerinden sadece birkaçıdır.

ELS Vancouver yaz okulu, özellikle Kanada’da eğitimlerine devam etmek isteyen öğrenciler için programın son haftası Kanada’nın kültürel hayatından başlayarak okul sisteminin gerektirdiği not alma tekniği, makale yazımı, kamu karşısında konuşma ve tartışmaya yönelik  oldukça zengin bir içerikle öğrencilerini eğitmektedirler. ELS Vancouver yaz okulu Rocky dağı gezisi, Playland , Whistler veya Meksika akşam yemeği gibi pek çok organizasyonları ve gezileriyle akademik kısmı harmanlayarak öğrencilerin hem verimli hem de çok keyifli bir eğitim süreci geçirmelerini sağlar. ELS Vancouver yaz okulu programına 9-17 yaş arasındaki öğrenciler katılabilmektedir fakat 9-12 yaş öğrencilere 16 yaşından büyük bir kardeşi yada aile bireylerinden en az biri program süresince eşlik etmelidir.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

9-12 / 13-17

Program Tarihleri

29 Haziran - 23 Ağustos 2020

Program Süresi

2-8 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

150

Mesafeler

Şehir Merkezi

En Yakın Havaalanı

Vancouver Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

25 Saat

Eğitim Verilen Mekan

Kurs Merkezi

Yaş Aralığı

13-17

Program Tarihleri

06 Ocak - 07 Şubat 2020

Program Süresi

2-5 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

150

Mesafeler

Şehir Merkezi

En Yakın Havaalanı

Vancouver Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Tek Kişilik Oda

Haftalık Ders Saati

25 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 tam gün 3 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Capilano Suspension Bridge, Kits plajı piknik, Vancouver akvaryumu, bilim dünyası, dağ tırmanışı

Yarım Günlük Geziler

Victoria, Whistler, Seattle, Playland, The Rocky Dağları, Grouse dağı, Balina seyri

Aktiviteler

Bisiklet , kano, plaj voleybolu, alışveriş, bowling, balina seyri, dağ tırmanışı, trambolin, Meksika akşam yemeği

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

+ Hafta

Yoğun Program / Kış Okulu (13-17 Yaş)

2670 CAD

3605 CAD

4535 CAD

945 CAD

Yoğun Program (9-12 Yaş)

2840 CAD

3860 CAD

4875 CAD

1030 CAD

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Paket Programlara, okul ücreti, katılım sertifikası, ELS sağlık sigortası, havalimanı gidiş ve dönüş transferleri (YVR), başvuru ücreti, tam pansiyon konaklama, kitaplar, materyaller, custodian letter ve aktiviteler dahildir.

* Unaccompanied minor olarak seyahat eden öğrencilerden her uçuş için 150 CAD ekstra ücret talep edilmektedir.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.