ELS - ST.Petersburg Yaz Okulu Hakkında

Amerika’nın Sunshine State yani gün ışığı eyaleti diye adlandırdıkları yıl boyu güneşin ve sıcak yaz günlerinin hakim olduğu, sahilleri, ılık iklimi ve aktiviteleriyle meşhur Florida eyaletinin  St. Petersburg şehrinde deniz kenarında bulunan, seyri harika olan gün batımlarıyla ELS okulu kampüsü, her şey dahil yaz okulu programları sunmaktadır. ELS yaz okulu, deniz kenarında bulunan yurtlarının da plaja çok yakın olduğu Eckerd Üniversitesinin kampüsünde bulunduğundan öğrenciler henüz üniversiteye başlamadan, üniversite ortamında bulunma fırsatını da deneyimlerler. 
10-16 yaş grubu aralığının katılabildiği yaz okulu programı, genel İngilizce ve özellikle konuşma pratiği üzerine dersler verip öğrenciler için oldukça renkli ve kapsamlı müze ziyaretleri veya kültür festivalleri gibi aktivite ve geziler de düzenlemektedir. ELS yaz okulunun bu etkinlikleri öğrencilerin sadece sınıf içinde değil dışardayken de sosyalleşmesine ve bu sayede dillerini daha akıcı şekilde pratik yapmalarına olanak sağlar. Ayrıca, ELS okulunun ileri seviyede TOEFL program opsiyonu da bulunmaktadır. Aynı şekilde bu öğretici ve oldukça eğlenceli olan yaz okulunun kışın Ocak ayı için tasarlanmış bir opsiyonu da bulunmaktadır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

10-16

Program Tarihleri

23 Haziran - 20 Temmuz

Program Süresi

3 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

Arabayla şehir merkezine 15 dk

En Yakın Havaalanı

Tampa Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Aile yanı Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

13.5

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 tam gün 5 yarım gün gezi

Tam Günlük Geziler

Universal stüdyoları, Busch bahçeleri,Disney’in Sihirli Krallığı, Disney Hollywood stüdyoları

Yarım Günlük Geziler

Target alışveriş gezileri, popüler müzeler, plaj partisi, MLS oyunu, Macera adası

Aktiviteler

Yaz okulu: Pizza partileri, kültür festivalleri, bowling, havuz partileri

Fiyat Listesi

PROGRAM ÜCRETİ

Süre

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Yaz Okulu

$ 3,420

$ 4,290

$ 5,095

Kış Okulu

 

$ 3,992

 

*Yaz Okulu: Okul ücreti, katılım Sertifikası, ELS sağlık sigortası, tam pansiyon konaklama,hava limanı gidiş ve dönüş transferleri (TPA), ELS el çantası, t-shirt, plaj havlusu, müfredatla ilgili tüm materyaller program ücretine dahildir.

*Kış Okulu: Okul ücreti, katılım Sertifikası, ELS sağlık sigortası,tam pansiyon konaklama, hava limanı gidiş ve dönüş transferleri (TPA), ELS el çantası, t-shirt, plaj havlusu, müfredatla ilgili tüm materyaller program ücretine dahildir.

*Yaz okulu programı için katılım minimum 2 haftadır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.