ELS - San Anselmo Nike Spor Yaz Okulu Hakkında

ELS Nike Spor Kampı, Amerika’nın batısında bulunan mükemmel sahilleri ve koylarıyla meşhur Kaliforniya eyaletinin San Anselmo kentinde bulunan San Domenico okulunda yer almaktadır. 9-16 yaş grubunun katılacağı ELS Nike Spor Kampı, öğrencilere birinci kalite İngilizce öğretiminin yanında basketbol, futbol, yüzme ve tenis gibi spor aktivitelerini de etkin şekilde oynayabilecekleri bir ortam sağlamaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen koçlar ve takım arkadaşlarıyla interaktif bir şekilde hem öğrenip hem eğlenmek gündelik bir aktiviteleri olacaktır.

ELS Nike Spor Kampı öğrencileri San Anselmo kentindeki San Domenico okulunun oldukça güvenli, yeşilliklerle dolu ve güzel kampüsünde konaklar. San Anselmo şehir merkezine toplu taşıma ile 15 dk uzaklıkta bulunan ELS Nike Spor Kampı, San Francisco körfezi, Target alışveriş merkezi gibi noktalara çeşitli geziler düzenler bu sayede farklı ülkelerden gelen öğrenciler hem birbirleriyle hem de şehrin kültürüyle iç içe olma ve vakit geçirme fırsatı bulur. Spor ve eğitimin birleştiği bu yaz okulunda, öğrenciler sıkılmadan, oldukça hareketli ve neşeli bir yaz okulu dönemi geçirirler.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

9-16

Program Tarihleri

12 Temmuz - 01 Ağustos 2020

Program Süresi

1-3 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

100

Mesafeler

Merkeze 15 Dk.

En Yakın Havaalanı

San Francisco Havaalanı (SFO)

Konaklama Seçenekleri

Yurt Paylaşımlı Standart Oda

Haftalık Ders Saati

8,5 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 1 tam gün 3 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Çevredeki muhteşem bölgelere tüm günlük geziler

Yarım Günlük Geziler

Alışveriş, çevre bölgeyi görmeye yönelik geziler, San Francisco Körfezine düzenlenen geziler

Aktiviteler

Kampa Hoş geldin etkinliği, Target alışveriş merkezi gezisi, Nike Futbol, Nike Basketbol, Nike Yüzme, Nike Tenis

2023 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

1 Hafta

2 Hafta

3 Hafta

Nike Spor Kampı

$ 1960

$ 3675

$ 4655

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Tüm Gençlik Paket Programlarına, okul ücreti, katılım sertifikası, ELS sağlık sigortası, havalimanı gidiş ve dönüş transferleri (SFO), başvuru ücreti, tam pansiyon konaklama, kitaplar, materyaller, ve aktiviteler dahildir.

* Öğrencilerin yurtlara girişinde $ 100 hasar ve anahtar için depozito alınır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  20+ Yıllık Deneyim
  30000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.