ELS - New York Yaz Okulu Hakkında

 ELS New York Yaz Okulu, dünyanın eğitim ve finans sektörü açısından en önem verdiği şehirlerden biri olan New York şehrindedir ve Times meydanına 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan pek çok alanda lisans ve yüksek lisans eğitimi veren oldukça prestijli olan Julliard Okulunda bulunmaktadır.17 yaş ve üzeri öğrencilerin katılabildiği ELS New York gençlik kampı programı öğrencilerin kapsamlı olarak hem İngilizce becerilerini geliştirirken hem de dünyanın merkezlerinden biri diyebileceğimiz New York şehrini  tarih, sanat ve kültür gibi pek çok açıdan İngilizcelerini de kullanarak tanıma fırsatı bulmalarını sağlar.
ELS New York gençlik kampında öğrenciler, Julliard okulunun Lincoln merkezindeki dünyaca ünlü,oldukça güvenli ve şehir merkezindeki yurtlarında konaklarlar. Program kapsamında öğrenciler Empire State binası, New York tarih müzesi, Broadway şovları, Coney adası gezisi gibi aktivitelerle ülkenin kültürü ve yaşam tarzına tanık olma fırsatı bulacaklar.Aynı zamanda New York çok uluslu ve metropolitan bir şehir olduğu için ELS yaz okulu öğrencilerin dünya görüşünü ve ufuklarını da açar.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

17+

Program Tarihleri

14 Temmuz – 3 Ağustos

Program Süresi

3 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

150

Mesafeler

Şehir Merkezinde

En Yakın Havaalanı

Los Angeles Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Paylaşımlı Standart Oda

Haftalık Ders Saati

16,5 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta2 tam gün 4 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Empire State binası, Rockfeller Merkez binası, World Trade Merkezi gözlem evi, Central park, Brooklyn köprüsü, Birleşmiş Milletler, Governors adası, Natural History Müzesi, 9/11 Anıt, Metropolitan Sanat Müzesi

Yarım Günlük Geziler

Özgürlük Heykeli, Six Flags eğlence parkı, Coney adası

Aktiviteler

Six Flags eğlence parkı, On & Off-Broadway şovları, Apollo Tiyatrosu

Fiyat Listesi

PROGRAM ÜCRETİ

Program/Süre

ELS Gençlik kampı - 3 Hafta

Klasik Yaz Okulu

 5,045 USD

*Okul ücreti,katılım Sertifikası, ELS sağlık sigortası, hava limanı gidiş ve dönüş transferleri (JFK), tam pansiyon konaklama, limitsiz 30 gün metro kartı, ELS el çantası, t-shirt, plaj havlusu, müfredatla ilgili tüm materyaller program ücretine dahildir.

* Öğrencilerin yurtlara girişinde 50 USD hasar ve anahtar için depozito alınır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.