ELS - Malibu Yaz Okulu Hakkında

ELS Gençlik Kampı, 25 yıldır öğrencilerin Türkiye’den ve pek çok ülkeden büyük bir ilgiyle gitmeye devam ettiği,  Kaliforniya’nın en güzel sahillerinin ve ikliminin hakim olduğu bir şehir olan Malibu’da bulunur. Öğrenciler, Güney Kaliforniya’da Santa Monica dağlarının eteklerinde bulunan muhteşem deniz manzaralı Pepperdine Üniversitesi kampüsünde yer alan yerleşkelerinde genel İngilizce ve konuşma becerileri üzerine pratik ağırlıklı dersler alır. Dünyanın en meşhur film endüstrisinin kalbi olan Hollywood’u ziyaret edip Beverly Hills’in renkli ve hareketli caddelerinde vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ELS yaz okulu Disneyland, Six Flags eğlence parkı, plaj, Universal stüdyo ziyaretleri gibi sosyal aktivite ve gezileriyle öğrencilerin eğitim alırken keyif almasını da sağlamaktadır.
Malibu’da bulunan ELS okulunun yaz okulu opsiyonu dışında Pepperdine Üniversitesinde 14 – 17 yaş arası belli seviyede ingilizceye sahip (Intermediate/Advanced) öğrenciler için Üniversite Hazırlık programı da bulunmaktadır. ELS Üniversite hazırlık programının İngilizce becerilerine yönelik derslerinin yanı sıra, bu programın içinde Amerika üniversite sistemine giriş için gereken öğretim görevlilerini dinlerken not alma teknikleri, TOEFL (uluslararası dil yeterlilik sınavı), sözlü sunum becerileri ve dinleme ve kavramaya yönelik  derslere yoğunluk verilmektedir. Santa Monica, University of Southern California, Loyola Marymount gibi üniversiteleri de ziyaret ederek öğrenciler geleceklerini çizmeye yönelik üniversite bazında fikirler edinmektedir.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Üniversite Kampüsü

Yaş Aralığı

14 - 17

Program Tarihleri

7 Temmuz- 27 Temmuz

Program Süresi

3 Hafta

Sınıf Mevcudu

15

Okul Öğrenci Kapasitesi

150

Mesafeler

Merkeze 30dk

En Yakın Havaalanı

Los Angeles Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Standart Yurt

Haftalık Ders Saati

16,5 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Her hafta 2 tam gün 3 yarım gün gezi düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Kaliforniya bilim merkezi, Los Angeles şehir turu, plaj gezileri

Yarım Günlük Geziler

Six Flags eğlence parkı, Universal stüdyoları, Disney California macerası, Disneyland

Aktiviteler

Alışveriş gezileri, bowling, havuz partileri, laser tag adında bir spor

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program Ücreti

Program/Süre

2 Hafta

3 hafta

4 Hafta

5 Hafta

Gençlik Kampı

$ 3,735

$ 5,030

$ 5,320

$ 5,840

Üniversite Hazırlık Programı

 

$ 5,030

   

* Tüm Gençlik Paket Programlarına, okul ücreti, katılım sertifikası, ELS sağlık sigortası, hava limanı gidiş ve dönüş transferleri (LAX), başvuru ücreti, tam pansiyon konaklama, kitaplar, materyaller, ve aktiviteler dahildir.

*Öğrencilerin yurtlara girişinde 50 USD hasar ve anahtar için depozito alınır.

*Gençlik Kampı için katılım minimum 2 haftadır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.