Cambridge Academy of English - Princess Helena College Yaz Okulu Logo

Cambridge Academy of English - Princess Helena College Yaz Okulu

İngiltere / Cambridge

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

Cambridge Academy of English - Princess Helena College Yaz Okulu Hakkında

Cambridge Academy of English Princess Helena yaz okulu programı, üniversiteler şehri olarak bilinen, 2000 yıllık geçmişe sahip, tarihi ve kültürel yönden zengin olan İngiltere’nin Cambridge şehrinde düzenlenmektedir. Cambridge şehri tarihi ve sanat müzeleri yönünden de oldukça zengindir.

Princess Helena yaz okulu oldukça güvenli bir kampüste, 14-17 yaş grubundaki öğrencilere sunulmaktadır. Programın düzenlendiği kampüs, Pioresk parkı ve bahçeleri ile çevrilidir.

Cambridge Academy of English Princess Helena yaz okulu programında geniş etkinlik yelpazesiyle herkesin kendine göre bir ilgi alanı bulup sosyalleşebileceği alanlar düşünülmüştür. Spor, el sanatları, müzik, aşçılık, dans, takı tasarımı gibi daha nice farklı alanlarda öğrenciler kendilerini geliştirirken aynı zamanda eğitimlerine de devam ederler. Bunlara ek olarak akşam etkinliklerinde sinema, yarışmalar ve eğlence programları ile öğrenciler İngilizce konuşma becerilerini geliştirebilirler.

Öğrenciler genel olarak yurtlarda iki kişilik odalarda, farklı milletlerden öğrenciler ile kalırlar. Bu sayede öğrenciler yaşadıkları ortamda da İngilizce konuşmaları teşvik edilmiş olur. Öğretmenler, öğrenci yurtlarının yanındaki personel yatak odalarında uyurlar ve personel üyeleri gece boyunca öğrencilerin tüm ihtiyaçları için görevdedir.

Tüm havaalanı transferleri için öğrencilere Princess Helena College'den eşlik edilir ve kurs başlamadan önceki pazar günü, tüm öğrenciler havaalanında Cambridge Academy of English temsilcisi tarafından karşılanır. Kursun sonunda Cumartesi günü, öğrenciler havaalanına geri götürülmekte ve check-in işlemlerinde yardımcı olunmaktadır.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

14-17

Program Tarihleri

06 Temmuz - 31 Temmuz 2020

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

12

Okul Öğrenci Kapasitesi

96

Mesafeler

Londra 45 Dk.

En Yakın Havaalanı

Luton Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

20 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Haftada 1 tam gün 2 yarım gün geziler düzenlenmektedir.

Tam Günlük Geziler

Cambridge ve Londra

Yarım Günlük Geziler

Cambridge şehir turu, Farm Day, Müze ziyaretleri, Botanik bahçesi gezisi

Aktiviteler

Basketbol, ​​tenis, badminton, futbol, ​​voleybol, kriket, netball, çizim, boyama, maske yapımı, takı tasarımı, tişört boyama, drama, müzik, şarkı söyleme, okuma kulübü, aşçılık, dans, satranç, çilek toplama, müze ziyaretleri, pazar anketleri, şehir rotaları, sinema, disko, temalı partileri, takım oyunları, yetenek yarışmaları.

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

4 Hafta

Klasik Yaz Okulu

£ 2110

£ 3860

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Program fiyatlarına sağlık sigortası dahildir.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup tüm Londra havalimanlarından Pazar varış ve Cumartesi ayrılış için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farklı oluşacaktır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.