Cambridge Academy of English - Old Buckenham Hall Logo

Cambridge Academy of English - Old Buckenham Hall

İngiltere / Cambridge

Okulun Resmi Web Sitesini İncelemek İçin Tıklayın

Cambridge Academy of English - Old Buckenham Hall Hakkında

Cambridge Academy of English bünyesinde yer alan Old Buckenham Hall Yaz okulu üniversiteler şehri olarak bilinen, 2000 yıllık geçmişe sahip, tarihi ve kültürel yönden zengin olan İngiltere’nin Cambridge şehrinde yer almaktadır. Cambridge masalsı yapısı, doğal yeşil alanları, bisiklet, punting gibi aktivitelerle gürültülü büyük şehir psikolojisinden uzaklaşmakta ve insanı daha genç hissettirmektedir.

Old Buckenham Hall Yazokulu, 12-15 yaş arası öğrencilere sunduğu hizmet ile oldukça güvenli bir binada ve çevresi yeşillik bakımından zengin bir kampüstedir.

Cambridge Academy of English Old Buckenham Hall Yaz okulu, öğrencilerine hem öğleden sonra hem de akşamları yoğun bir aktivite programı sunar. Öğrenciler spor, el sanatları, müzik, aşçılık, dans, takı tasarımı gibi daha nice farklı alanlarda kendilerini geliştirirken aynı zamanda eğitimlerine devam ederler. Bunlara ek olarak akşamları da sinema, yarışmalar ve eğlence programları aktivitelerine katılabilirler. 

Öğretmenler, öğrenci yurtlarının yanındaki personel yatak odalarında uyurlar ve personel üyeleri gece boyunca görevdedir.

Okul yemek salonunda kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Gezi günlerinde öğrenciler paketlenmiş öğle yemeği alırlar.

Tüm havaalanı transferleri için öğrencilere Old Buckenham Hall'den eşlik edilir ve kurs başlamadan önceki pazar günü, tüm öğrenciler havaalanında Cambridge Academy of English temsilcisi tarafından karşılanır. Kursun sonunda Cumartesi günü, öğrenciler havaalanına geri götürülmekte ve check-in işlemlerinde yardımcı olunmaktadır. Cambridge Academy of English temsilcileri, uçak ayrılıncaya kadar havaalanında kalmaktadırlar.

Programlar

Eğitim Verilen Mekan

Lise Kampüsü

Yaş Aralığı

12-15

Program Tarihleri

13 Temmuz - 07 Ağustos 2020

Program Süresi

2-4 Hafta

Sınıf Mevcudu

12

Okul Öğrenci Kapasitesi

96

Mesafeler

Londra 50 Dk.

En Yakın Havaalanı

Stansted Havaalanı

Konaklama Seçenekleri

Yurt Standart Paylaşımlı Oda

Haftalık Ders Saati

15 Saat

Gezi ve Aktiviteler

Geziler

Tam Günlük Geziler

Cambridge ve Londra

Yarım Günlük Geziler

Müze ziyaretleri, Şehir içi geziler, Lavenham

Aktiviteler

Basketbol, tenis, badminton, futbol, voleybol, kriket, netball, çizim, boyama, maske yapımı, takı tasarımı, tişört boyama, drama, müzik, şarkı söyleme, okuma kulübü, aşçılık, dans, satranç, çilek toplama, müze ziyaretleri, pazar anketleri, şehir rotaları, sinema, disko, temalı partileri, takım oyunları, yetenek yarışmaları.

2020 Yaz Okulu Fiyat Listesi

Program / Süre

2 Hafta

4 Hafta

Klasik Yaz Okulu

£ 2110

£ 3860

* Haftalık yaz okulu program ücretlerine kayıt, eğitim, konaklama, aktivite programları, geziler ve detayları aşağıda belirtilen havaalanı transfer hizmetleri dahildir. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup okullar fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Program fiyatlarına sağlık sigortası dahildir.

* Havalimanı gidiş ve dönüş transferleri program ücretine dahil olup tüm Londra havalimanlarından Pazar varış ve Cumartesi ayrılış için geçerlidir. Farklı zaman ve havalimanı tercihlerinde ücret farklı oluşacaktır.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI

ÖN KAYIT YAPTIR

Ön Kayıt Formu, kayıt sürecini hızlandırma amaçlıdır. Ön kayıt formunuz tarafımıza ulaşır ulaşmaz , Okul Resmi Kayıt Formu danışmanlarımızca doldurulup tarafınıza onay ve imza için gönderilecektir. Formun imzalanması ve depozit ücretinin hesaba yatırılması ile kayıt kesinlik kazanacaktır.