WAT 2019 İŞ GÖRÜŞMELERİ

Aşağıdaki linkler 2019 yılına ait işlerimizin yer aldığı iş görüşmelerine aittir. 2020 için işler eklenmeye başlandığında ayrı bir sayfa olarak sitemize eklenecektir. Her yıl işler büyük çoğunlukla tekrar geldiğinden (az sayıda işveren çıkartılır/eklenir) aşağıdakileri yeni sezon için bir referans olarak rahatlıkla inceleyebilirsiniz. 2020 için sitemizi düzenli olarak kontrol ediniz. Eğer kayıtlı öğrencimizseniz bu size ayrıca SMS/eposta yolu ile haber verilecektir.

2019 Sezon Boyu CIEE Virtual Recruits

2019 Sezon Boyu CIEE Virtual Roadshows

2019 Sezon Boyu CIEE Portland Virtual Roadshows

Sayfalarımızı daha verimli inceleyebilmeniz için hazırladığımız İş Fuarları Nasıl İncelenir? dokümanına ulaşmak için tıklayınız.

Lütfen aşağıda yer alan CIEE İşe Alım ve İş Değiştirme Kuralları‘nı dikkatle okuyunuz. İş yerleştirmesinde ve sonrasında bu kurallar bağlayıcıdır. Bu dokümanın pdf haline ulaşmak için tıklayınız.

İşe Alınma Kuralları

Work & Travel USA programına CIEE tarafından bulunan bir işle (CIEE Road Show, CIEE Recruit veya CIEE Direct yöntemlerinden her hangi biri ile bulunmuş bir iş) katılan öğrenciler, aşağıda verilen işe aalma şartlarına (bu şartlar, öğrenci iş kabul formunu imzalar imzalamaz geçerlilik kazanacaktır) uymak zorundadır:

Öğrenciler, işlerini sadece CIEE tarafından önceden verilecek bir izin ile ve sadece belirli durumlarda değiştirebilirler. Aşağıdakiler değişiklik için yasal sebeplerden olabilir:
- İş Kabul Formu’nda (Job Offer Form – JOF) belirtilen şartlar ve koşullar, işveren tarafından yerine getirilmiyor ve getirilemiyorsa - İş ortamında ciddi çalışma zorlukları varsa – Öğrenci, Amerikalı bir doktor tarafından teşhis edilen işyeri kaynakı bir sağlık problemi yaşıyorsa – İşveren İş Kabul Formu’nda (JOF) belirttiği haftalık ortalama çalışma saatini, bir birini takip eden iki tam çalışma haftası süresince sağlayamıyor (ya da sağlamamışsa) – Öğrenciye karşı bir suç işlendiyse – İşveren iflas etmişse.

CIEE aşağıda belirtilen durumlarda öğrenci üzerindeki sponsorluğunu iptal edebilir:
- Öğrenci, orijinal işine hiç gitmezse - Öğrenci, işini CIEE’nin onayı olmadan terk ederse - Öğrenci, işini CIEE’nin onayı olmadan değiştirirse

NOT: CIEE tüm istek/beyanları soruşturacaktır. Bu belge, sadece bir özet olarak derlenmiştir. Detayların tümünü, CIEE’ye ait www.ciee.org/wat adresinde bulabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Lütfen Formu Doldurun. Yurtdışı deneyimli uzman danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

NEDEN UNITED TOWERS?

 • United Towers

  19 Yıllık Deneyim
  20000+ Öğrenci Referansı

 • United Towers

  7 Ofis
  40+ Eğitim Danışmanı

 • United Towers

  500+
  Okul Temsilciliği

 • United Towers

  Ücretsiz Danışmanlık
  Şeffaf Fiyat ve Ödeme Politikası

 • United Towers

  Uluslararası
  Akreditasyonlar

BİLGİ İSTEK FORMU

YUKARI