//ZEYNEP Y.

Yaşadığımız sıkıntılarında acemilikten kaynaklandığını Türkiye ye dönünce anladım…

Her şeyden önce bize böyle bir fırsat verdiğiniz için teşekkürler. En başta gittiğimizde başımızdan geçen olumsuzluklardan bahsetmek istiyorum. Bize söz verildiği gibi bizi karşılamaya gelecek olan görevli gelmedi ve acemiliğini yaşadığımız ortamda çok mağdur kaldık karşılaştığımız yardımsever insanlar sayesinde gideceğimiz yere güç de olsa vardık.

Bu sıkıntının üzerine birde sözleşmede istediğimiz yurtlarda yer kalmadığı için vasat denecek kadar kötü odalarda kalmak zorunda kaldık. Küçük de olsa size tavsiyede bulunmak istiyorum. Bizden sonra gidecek olanlarında aynı sorunlarla karşılaşmaması için bunları dikkate almanızı öneririm. Ama çalıştığım yer ve iş arkadaşlarım çok iyilerdi baştan baya zorluk çektim herkesin de yaşadığı gibi ama her şeye rağmen güzel bir üç ay geçirdim imkânı olan herkesin gitmesini tavsiye ederim.

Amerika ya gitme süresi içerisindeki bütün aşamalarda hiçbir problem yaşamadık her şey dört dörtlük yolunda gitti orda yaşadığımız sıkıntılarında acemilikten kaynaklandığını Türkiye ye dönünce anladım ama başta da dediğim gibi benim gibi başkalarının da böyle bir sıkıntı yaşamaması için bunları sizinle paylaşmak istedim. Her şey için teşekkürler, tekrar bir yurtdışı seyahati yapmak istersem yine sizin kapınızı çalacağım. İyi çalışmalar.

ZEYNEP Y.
CEDAR POINT AMUSEMENT PARK – SANDUSKY, OH – SUMMER 2007
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME – 2. SINIF