Zehra Erdoğan | ELC Bristol İngiltere Dil Okulları

Leyla Hanım’a çok teşekkürler. Onun tavsiyesi üzerine Bristol da bulunan ELC İngiltere dil okulları programına kayıt yaptırdım. Başlarda birçok korkum ve tereddütlerim vardı. Fakat oraya gittiğimde tüm bunların yersiz olduğunu gördüm, yurtdışında dil okulu çalışanları ve öğretmenleri cana yakın ve alanında başarılı kişiler hatta çok sıcak kanlılar :) Gerek meteryaller gerekse öğretme metodları benim için gayet başarılıydı. Ayrıca o kadar çok aktivite varki sıkılmam söz konusu bile olmadı. :)))

Bristol İngiliz aksanını birebir duyup kültürünü öğrenebileceğiniz bir öğrenci şehri ,halkı öğrencilere alışkın, yardım etmek için elinden geleni esirgemiyor. Ayrıca Bristol ‘da her yere yürüyerek gidebiliyorsunuz ve kendinizi güvende hissediyorsunuz.

Aile ortamına gelince Leyla Hanım’ında yardımıyla ayarlanılan aile ve yanlarında kalan diğer yurtdışı eğitim öğrencileri ile birçok güzel anım oldu, hatta 2. evim, 2. ailem gibi oldular. Yanlarında hiçbir zorluk çekmedim.
Beraber yemek yaptık, film günleri düzenledik, doğum günlerimizi kutladık, gerçekten çok eğlendik. Ben Bristol’dan gayet mutlu döndüm. Umarım seneye tekrar Bristol’a İngilterede dil eğitimi programına gidebilirim.

Zehra Erdoğan
ELC Bristol, İngiltere dil okulları

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map