//YUSUF A.

YUSUF AHayalci olmayın imkânsızı başarın…

Nasıl mı? Work and Travel ile eninde sonunda imkânsızı başaracaksınız… Macera uçaktan indiğiniz andan itibaren başlıyor, Türkiye topraklarına varana kadar sürüyor. 3,5 – 4 ay çok güzel anlar yaşıyorsunuz: Yabancı milletten arkadaşlar, değişik kültürler, yeni yerler görmek ve kendi paranızı kazanıp bütçenizi ona göre ayarlamak işte Work and Travel’ın anlamı budur.

Ben fazlasını yaptım. Gezi planımı ve aldıklarımı patronuma anlatınca dediği tek şey “bir Amerikalının burada yapacağından çok fazlasını yapıyorsun” oldu. Gezdiğim yerlere gelince: Washington, New York, Chicago, Los Angeles, Las Vegas, Hollywood, Beverly Hills, Grand Canyon , Miami, Philadelphia, Atlantic City ve kaldığım yer Wildwood , bence yeter de artar. Şuan da bunları uçakta yazıyorum. Çok değişik duygular hissediyorsunuz: Üzgünsünüz arkadaşlarınızdan ayrılıyorsunuz, mutlusunuz ailenize ve arkadaşlarınıza kavuşuyorsunuz, heyecanlısınız maceralarınızı anlatacaksınız. Kısacası Work and Travel bir üniversite öğrencisinin yapması gerekenler listesinde olmalı.

Bana destek olan aileme, arkadaşlarıma ve her zaman benle iletişim halinde olan United Towers ailesinden Semih Eser’e teşekkürlerimi borç bilirim.

YUSUF A.
WILDWOOD SIGN – WILDWOOD, NJ – SUMMER 2015
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ – 2.SINIF