Yurtdışında Sınavsız Üniversite

Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Polonya, Macaristan, Rusya ve Çin gibi ülkelerde Türkiye’de herhangi bir sınava girmenize gerek kalmadan YÖK denkliği bulunan üniversitelerde eğitim alabilirsiniz. Dünya markası olmuş ülke ve şehirlerdeki eşsiz üniversite opsiyonlarından yararlanmak için YGS, LYS, ALES, ÜDS gibi sınavlardan başarılı olmanıza hatta kimi ülkelerde sınava girmiş olmanıza bile gerek yok! Danışmanlarımızla birlikte yapacağınız görüşme sonucunda, bütçenize uygun ve Türkiye’deki hedeflerinize paralel olarak belirlenecek yurtdışında üniversite kuruluşlarında yüksek kalitede eğitim alıp hayallerinize kavuşabilirsiniz. Üstelik Makedonca (Makedonya), Bulgarca (Bulgaristan), Romence (Romanya) gibi kısıtlı dillerde değil; İngilizce, Almanca, Rusça ve Çince gibi dünya dillerinde eğitim alın.

Maliyeti uygun gibi görünen ülkelerde eğitim alıp geleceğinizi riske atmayın.

İşletme’den Uluslararası İlişkiler’e, İnşaat’tan Uzay Mühendisliği’ne, Fizik Tedavi’den Tıp’a kadar hemen her bölümde eğitim alabilirsiniz.
Vakit kaybetmeden geleceğinizle ilgili konuşmak için hemen bir bilgi istek formu doldurun, deneyimli danışmanlarımızdan biri en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçsin.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map