Yurtdışında Sertifika Başvuru Süreci

1. Sertifika eğitimi almak istediğiniz alana göre bu alanda en kaliteli programları sunan okul ve ülkeleri detaylı bir şekilde danışmanlarımız tarafından size sunacak ve teklif sunulacaktır. Eğer isterseniz okuldan ders program içeriğini alıp inceleyebilirsiniz. Danışmanlarımız programların başlangıç tarihleri ve kabul kriterleri konusunda eksiksiz bilgilendirme yapacaklardır.

2. Ülke ve okulun belirlenmesinin ardından gerekli kabul belgelerini ve okulun istediği ön depozitoyu yatırdığınızda okula kaydınız bildirilecek ve kabul belgenizin gelmesi beklenecektir. Eğer okulun şartlarını sağlıyorsanız ve yeterince erkenden başvurduysanız kabul almanızda zorluk yaşamanız pek olası değildir. Sertifika programları oldukça yoğun talep alan programlar olduğu için erken başvuru yapmak son derece önemlidir. Konaklama ihtiyacınız da okul kaydınız ile birlikte okula bildirilecek ve okulunuz tarafından ayarlanacaktır.

3. Okuldan gelecek olan kabul belgesini beklerken siz de danışmanlarımızın verdiği bilgiler ışığında vize için gerekli evrakları hazırlamalısınız

4. Okul kabul belgesi ve hazırladığınız vize evrakları ile birlikte vizeye başvurmaya hazırsınız…

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map