Yurtdışına Sertifika İçin Ücretsiz Danışmanlık

Okulların resmi temsilcisi olan United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sunmuş olduğu yurtdışında sertifika programları hizmetlerden dolayı öğrencilerinden hiçbir ek ücret talep etmemektedir.

Sunulan danışmanlık hizmetleri tamamen ücretsizdir. Şeffaf ödeme politikası ile öğrencilerden hiçbir okul ödemesi kabul etmeyen United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencilerin okul ücretlerini resmi faturaları ile okul resmi hesaplarına transfer etmelerini tavsiye etmektedir. Bu hizmet politikası sayesinde öğrenciler her türlü finansal uyuşmazlıktan korunmuş olurlar.

Dünyanın on farklı ülkesinde 300 den fazla eğitim kurumunun resmi temsilcisi ve EnglishUK, IALC ve YEDAD resmi üyesi olan United Towers sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı müşterilerinden hiçbir ücret almamakta olup ticari gelirini resmi temsilciliğini yapmakta olduğu yurt dışı okullardan sağlamaktadır. Ücretsiz danışmanlık hizmeti ile United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencilerine okul tanıtımlarından okul kayıt işlemlerinin yürütülmesine vize işlemlerinin yürütülmesinden uçak rezervasyonlarına havaalanı transfer hizmetlerinin ayarlanmasından eğitim süreci desteğine kadar bütün hizmetleri müşterilerine BEDELSİZ olarak sunmaktadır.

United Towers ücretsiz danışmalık hizmetinin yanı sıra şeffaf fiyat politikası ve şeffaf ödeme ilkesini öğrencilerine daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet sunmak amacıyla ortaya çıkarmış ve ilk olarak uygulamıştır. United Towers okulların resmi fiyatlarını uygulamakla birlikte birçok ana partner okulundan almış olduğu kampanyaları direct olarak öğrencilerine okulların resmi faturaları ile sunmaktadır. United Towers bu süreçte geçici depozito ödemeleri dışında öğrencileri ile hiçbir surette para alışverişinde bulunmayıp öğrencilerine okul ücretlerini vize onayı sonrası direct olarak okul resmi hesaplarına transfer etmelerini tavsiye etmektedir. Bu sayede öğrenci her türlü fiyat ve ödeme uyuşmazlıklarından korunur ve almış olduğu şeffaf hizmet ile eğitimine huzurlu bir şekilde devam eder.

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map