Yurtdışı Dil Okulları Başvuru Süreci

Yurtdışı dil okulları için bir çok ülke bu ülkelerde bulunan onlarca eğitim kurumu ve farklı fiyatlar peki sizin için en doğru seçim hangisi? Yurtdışı Dil Okulu Başvuru Süreci ve şirket seçimi iyi bir araştırma yaparak başlamalısınız.

Yurtdışı Dil Okulları Seçimi

Her öğrencinin farklı bir idealinin farklı bütçe yapısının ve farklı ilgi alanlarının bulunduğu göz önüne alındığında her öğrenci için doğru seçimin değiskenlik göstereceği yadsınamaz bir gerçektir.

United Towers Yurtdışı Eğitimi Danışmanlığı sizlere standart bilgileri sunmak yerine sizi merkeze alan bir yaklaşımla eğitim ihtiyaçlarınızı belirlemeye sizi ve şartlarınızı anlamaya ve bu yönde profesyonel bir yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti vermeye çalışır. Her yıl yüzlerce öğrencinin yurt dışı eğitim yolculuğuna aracılık eden uzman kadromuz sahip olduğu birikim ve tecrübe ile size en uygun ülke ve bölgeyi, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun yurtdışı dil okulları seçeneklerini, amaclarınıza uygun programı ve yapınıza uygun konaklama seçeneğini sizinle birlikte belirleyerek doğru yerde olmanızı sağlar.

Yurtdışı Dil Okulları Başvuru

Karar aşamasından sonra öğrencilerimize yurtdışında dil eğitimi programı için gerekli evrakların neler olduğu ve ilk aşamada yatırılması gereken düşük miktardaki depozito hakkında bilgi verilir. Yurtdışında dil okulu programının süresi, konaklama, karşılama vb detaylar da belirlendikten sonra okulla iletişime geçilerek program sozleşmesi imzalanır. İlk başta ödenen depozito extra bir ücret olmayıp vize alındığı takdirde ana ücretten düşülecektir. Kayıt evraklarınızı bize ulaştırmanızın ardından Amerika için 5-7, diğer ülkeler içinse 1-3 iş günü içerisinde kabul belgeniz gideceğiniz okuldan getirtilir.

Dil Okulu Vizesi

Vize yurtdışında dil eğitimi sürecinde dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Pek çok öğrenci yanlış yönlendirmeler sebebiyle hayallerini gerçekleştirememektedir. Vize prosedürü ülkeden ülkeye göre değişiklik gösterir.Sorunsuz bir vize aşaması için yapılması gereken şey danışmanlarınızın tavsiyelerini dikkate almak ve istenen evrakları eksiksiz bir şekekilde hazırlamaktır. Danışmanınız vize formlarınızı eksiksiz bir şekilde doldurarak evraklarınızı kontrol eder ve sizin için UnitedTowers vize dosyasını hazırlar. Gerekli randevular alındıktan sonra örnek vize mülakatı ile sizi vize görüşmesine hazırlar.

Vize Onay

Vize işlemleri tamamlanmıs olan pasaport teslim alindiktan sonra yurtdışı dil okullarına gerekli bilgilendirmeler yapılarak konaklama havaalanı karşılama ve uçuş organizasyonları tamamlanır.Danışmanınız tarafından ilgili kurum banka hesap bilgileri size sunulur ve kayıt aşamasında sizinle paylaşılmış olan fatura miktarının direkt olarak yurtdışı dil okulu hesabına transfer edilmesi istenir. Ödeme dekontunun UnitedTowers a ulaştırılmasının ardından depozito ücretiniz size iade edilir.

Yurtdışı Eğitim Yolculuğunuz Başlıyor

Vize ve ödeme aşamalarından sonra sizler için en uygun uçak bileti ayarlanır ve sizin için temin edilir. Gidişiniz ile ilgili olarak yurtdışındaki dil okulunuza son hatırlatmalar yapılır. Ülkeye giriş için gerekli evraklar eğer istenmisse havaalanı karşılama hizmetinin onayı ve konaklama detayı öğrenciye teslim edilerek uçuş ve eğitimin ilk günlerinde karşılaşılabilecek problemler ve diğer genel işlemler hakkında bilgi verilir. Son hatırlatmalar yapılır.

Yurtdışında Dil Eğitimi Süreci

Tüm yurtdışında dil eğitimi süresince danışmanlarımız sizinle iletişim içinde olup her tür problem veya farklı isteklerinizde yanınızda olacaktır.

Kaliteli, güvenli ve ekonomik bir eğitim almanız için sunulacak tüm bu hizmetler, Dil okullarının resmi temsilcisi United Towers tarafından sizlere ücretsiz olarak sağlanacaktır.

 

İsteklerinize en iyi şekilde yanıt verecek okul ve programları belirlemek için hemen bir Bilgi İstek Formu doldurun. Size en yakın Bölge Ofisimizden yetkili danışmanımız sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçsin.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map