Neden United Towers?

  1. Öğrencilerinin yurtdışı hayallerini gerçekleştirmek üzere 2000 yılından beri hizmet veren United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurumsal çerçevede işini en doğru şekilde yapmaktadır.
  2. Çalışma prensipleri gereği hızlı, şeffaf ve güvenilir bir danışmanlık hizmetini, kalitesinden asla ödün vermeden Yurtdışı Eğitim programlarında ücretsiz olarak sunmaktadır.
  3. Yaz Okulları konusunda uzman ve tecrübeli bir ekibe sahip olan United Towers, velilerin endişelerini ve öğrencilerin isteklerini bilir ve ona göre hareket eder.
  4. Yurtdışındaki, 3-18 yaş grubu için hazırlanan Yaz Okulu programlarımız çerçevesinde en kaliteli ve en güvenilir kurumlar ile çalışır.
  5. Yurtdışında 250 farklı lokasyonda farklı ekonomik seviyelerine uygun yaz okulu seçeneği sunar.
  6. İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca gibi yabancı dilde yurtdışı dil eğitimini sunar.
  7. Dil eğitiminin yani sıra yapılan aktivite ve gezi organizasyonlarıyla öğrencilerin sosyalleşmesini sağlar.
  8. Acil durumlarda 24 saat ulaşabileceğiniz “Acil Yardım Hattı” ile herhangi bir sorununuzda size desteğini her nerede olursanız sunar.
  9. Okul Seçiminden vize başvurusuna, uçak bileti rezervasyonundan havaalanı transferlerine, konaklama organizasyonundan eğitim sürecine, öğrencinin ailesinden ayrıldığı andan geri dönüsüne kadar tüm süreçte sizin yanınızdadır.
  10. United Towers, velilerimizin en değerli varlıkları olan çocukları için ne yapmasını gerektiğinin bilincinde 15 yıllık deneyime sahip bir Yurtdışı Eğitim firmasıdır.

Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map