//GELENEKSEL FOTOĞRAF YARIŞMASI

Work & Travel USA Summer 2017 Programı Fotoğraf Yarışmamız Sonuçlandı!

WAT 2017 Foto Yarismasi Sonuclari

1. BURAK BİLECİOĞLU – Ege Üniversitesi
2. DUYGU DURNA – Ege Üniversitesi
3. ESENBUKE MURSELİM – İstanbul Teknik Üniversitesi
4. İLKNUR ACARÖZ – Yıldız Teknik Üniversitesi
5. FIRAT KANBER – Uludağ Üniversitesi

Kazanan öğrencilerimizi tebrik, katılanlara teşekkür ederiz!

Yarışma Şartnamesi:

1. Yarışmanın Konusu: WAT is your summer experience?

2. Zamanlama: Yarışmaya katılım 15 Ağustos 2017 tarihinde başlayıp 20 Ekim 2017 tarihinde mesai saati bitiminde sona erecektir. 27 Ekim 2017 saat 23:59’a kadar resmi Facebook sayfamızda (http://www.facebook.com/unitedtowers) en fazla beğeni alan ilk 3 izlenim yazılı fotoğraf sahipleri aşağıda bahsedilen ödülleri almaya hak kazanacaktır. Sonuçlar 31 Ekim 2017 tarihinde Facebook sayfamızda ve internet sitemizde açıklanacaktır.

3. Katılım Şekli ve Koşulları
3.1. Katılımcılar WAT Summer 2017 programına UT ile katılmış olmak zorundadır.
3.2. Katılımcılar yarışma konusuna uygun olarak WAT Summer 2017 programları sırasında çektikleri ve içinde kendilerinin de göründüğü bir fotoğraf ve bu fotoğrafla beraber programlarına ait bir anı, izlenim, tecrübe veya fikirlerini belirten en az 150 kelimelik bir yazı ile yarışmaya katılabilirler. Sadece fotoğraf veya sadece yazı ile yarışmaya katılım sağlanamaz.
3.3. Yarışmaya 1 kişi en fazla 1 fotoğraf ve en az bir yazı ile katılabilir.
3.4. Fotoğraflar üzerinde pozlama, doygunluk, kontrast gibi basit dijital düzenlemeler dışında içeriğe doğrudan etki edecek herhangi bir manipülasyon kabul edilmeyecektir.
3.5. Daha önce herhangi bir yerde yayınlanmış ve/veya ödül kazanmış fotoğraflar ve/veya yazılarla yarışmaya katılım sağlanamaz. Yarışma süreci içinde veya sonrasında böyle bir durum tespit edilirse başvuru iptal edilir ve varsa alınan ödül geri istenir. Böyle bir durumda katılımcı bu iadeyi yapmak zorundadır. Bu durum ödül almış olan/olmayan diğer katılımcılar açısından herhangi bir talep hakkı doğurmaz.
3.6. Katılımcılar fotoğraflarının bir dijital kopyasını e-posta eki olarak bilgi@unitedtowers.com adresine göndermeli, e-postanın KONU/SUBJECT bölümüne AD SOYAD – ÇALIŞILAN İŞYERİ – ŞEHİR, EYALET yazılmalıdır. (Ör: EMRE YILMAZ – CEDAR POINT AMUSEMENT PARK- SANDUSKY, OH).
3.7. Fotoğraflar jpeg/jpg uzantılı olmalıdır. Fotoğrafların boyutu minimum 1MB; maksimum 5MB olmalıdır.
3.8. Fotoğrafla beraber gönderilecek yazı e-postaya ek olarak bir word dosyası ile veya e-postanın gövdesine yazılarak gönderilebilir. Bu yazı en az 150 kelimelik olmalı ve katılımcıya ait bir anı, izlenim veya tecrübeyi içermelidir. Yazının altında katılımcının adı-soyad, üniversite, bölüm ve sınıf bilgileri yer almalıdır.
3.9. Fotoğraflarda görülen başka kişi veya kişilerin izni alınmış olmalıdır. Bu konuda ortaya çıkabilecek sorunlardan United Towers değil fotoğraf sahibi sorumlu olacaktır.
3.10. Yarışmaya katılan tüm katılımcılara başvurularının alındığına dair bir onay e-posta ile gönderilecektir. E-posta yoluyla bu onay mesajını almayan katılımcıların başvuruları United Towers’a ulaşmamış demektir.
3.11. Yarışmaya katılan fotoğrafların ve yazılı içeriğin yayım ve sergileme hakları United Towers’a aittir. Sergilenen veya yayımlanan fotoğraflar ve yazılı içerikler için katılımcılara telif ödenmeyecektir.
3.12. 20 Ekim 2017 günü 18:00’a kadar gönderilen izlenim yazılı fotoğraflar, resmi Facebook sayfamızda (http://www.facebook.com/unitedtowers) 27 Ekim 2017 23:59’a kadar yayımda tutulacak ve en fazla beğenilen ilk 3 izlenim yazılı fotoğraf sahipleri aşağıda bahsedilen ödülleri almaya hak kazanacaktır. Sonuçlar 31 Ekim 2017 tarihinde Facebook sayfamızda ve internet sitemizde açıklanacaktır.
3.13. United Towers yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekildeki işlemleri (beğeni satın alma, sonuçları etkileyecek manipülasyon, gerçek olmayan kullanıcıların beğenileri gibi ama bunlarla sınırlı olmayan her türlü haksız kazanç yolları vb.) tespit etmesi durumunda, katılımcının fotoğraf ve izlenimini hiçbir uyarı yapmadan yarışmadan kaldırma ve katılımını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının yarışmaya katıldığı fotoğraf ve izlenim silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

4. Son Katılım Tarihi: 20 Ekim 2017 günü, 18:00’a kadar gönderilen fotoğraflar, 3. maddede yazılı kurallara uygun olduğu takdirde kabul edilecek, bu tarihten sonra gönderilen fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

5. Ödüller:
Birincilik Ödülü : Biletix’ten 750 TL değerinde hediye çeki
İkincilik Ödülü : Biletix’ten 500 TL değerinde hediye çeki
Üçüncülük Ödülü : Biletix’ten 250 TL değerinde hediye çeki

Ayrıca 4. ve 5. olan yarışmacılar -katılmaları durumunda- UT’den WAT 2018 İçin 100 USD İndirim Hakkı elde edeceklerdir. Bu hak katılmazlarsa kullanılamayacağı gibi başkalarına da devredilemez.

United Towers, yarışmanın kurallarını ve değerlendirme ile ilgili zamanlamaları değiştirme hakkını elinde tutar.

Son yıllara ait sonuçları aşağıda görebilirsiniz.

Work and Travel 2017 Fotoğraflı İzlenim Yarışması Facebook Albümü
Work and Travel 2016 Fotoğraflı İzlenim Yarışması Facebook Albümü
Work and Travel 2015 Fotoğraflı İzlenim Yarışması Facebook Albümü
Work and Travel 2014 Fotoğraflı İzlenim Yarışması Facebook Albümü
Work and Travel 2014 Fotoğraflı İzlenim Yarışması Foto Geçidi Video
Work and Travel 2013 Fotoğraflı İzlenim Yarışması Facebook Albümü
Work and Travel 2012 Fotoğraflı İzlenim Yarışması Facebook Albümü
Work and Travel 2012 Fotoğraflı İzlenim Yarışması Facebook Albümü