University of Liverpool

Liverpool Üniversitesi Kaplan International college ile anlaşma yaparak İngiltere’de partner kurum olarak öğrencilerine hizmet vermektedir.

Liverpool Üniversitesi öğrencilerine doğru alanları tercih etmeleri için doğrudan hizmet tanıtım ve bilgilendirme sunmaktadırlar. Kaplan International College ve Liverpool Üniversitesi arasında kurulan ortaklık öğrencilerine üniversite eğitime geçiş için gerekli koşulları sağlamak adına Pathway Programları sunmaktadır.

Bölümler ve Ücretleri

Lisans

İşletme Fakültesi £11150
Sosyal Bilimler Fakültesi £11150
Hukuk Fakültesi £11150
Fen Bilimleri ve Mühendislik Fakültesi £11150

 .

 

 

 

 

Yüksek Lisans

İşletme Fakültesi £11150
Sosyal Bilimler Fakültesi £11150
Hukuk Fakültesi £11150
Fen Bilimleri ve Mühendislik Fakültesi £11150

 

Konaklama

Liverpool International College öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için yurt konaklama imkanı sunmaktadır. Tek kişilik odalarda konaklayacak olan öğrencilere sunulan ücretsiz internet bağlantısı ve konforlu oda imkanları, öğrencilerin eğlenceli bir yıl geçirmelerini sağlamaktadır.

Başvuru Şartları

Kaplan International College ortaklığı ile Liverpool Universitesi’nde eğitim almak isteyen lisans öğrencileri  IELTS’ten 4.00, lisansüstü hazırlık programları için de IELTS’ten 5.00 almak zorundadırlar. Bu skorlar sağlanamadığı takdirde Kaplan International College’da dil eğitimi alma imkanları vardır.

http://www.kic.org.uk/en/Colleges/Liverpool-International-College.html

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map