University of Glasgow (Glasgow Üniversitesi)

Glasgow International College 2007 yılında Kaplan International college ile anlaşma yaparak İskoçya’da partner kurum olarak öğrencilerine hizmet vermektedir.

Glosgow International College öğrencilerine doğru alanları tercih etmeleri için doğrudan hizmet tanıtım ve bilgilendirme sunmaktadırlar. Kaplan International College ve Glosgow Üniversitesi arasında kurulan ortaklık öğrencilerine üniversite eğitime geçiş için gerekli koşulları sağlamak adına Pathway Programları sunmaktadır.

Bölümler ve Fiyatları

Lisans

İşletme Fakültesi £10500
Mühendislik Fakültesi £10500
Fen Bilimleri ve sosyal Bilimler Fakültesi £10500

 …

 

 

Yüksek Lisans 

İşletme Fakültesi £10150
Sosyal Bilimler Fakültesi £10150
Hukuk Fakültesi £10150
Fen Bilimleri ve Mühendislik Fakültesi £10150

Konaklama

Glasgow Üniversitesi bünyesinde bulunan Glasgow International College öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için yurt konaklama imkanı sunmaktadır. Tek  kişilik odalarda konaklayacak olan öğrencilere sunulan ücretsiz internet bağlantısı ve konforlu oda imkanları, öğrencilerin eğlenceli bir yıl geçirmelerini sağlamaktadır.

Başvuru Şartları

Kaplan International College ortaklığı ile Glasgow Universitesi’nde eğitim almak isteyen lisans öğrencileri  IELTS’ten 4.00,lisansüstü hazırlık programları için de IELTS’ten 5.00 almak zorundadırlar. Bu skorlar sağlanamadığı takdirde Kaplan International College’da dil eğitimi alma imkanları vardır.

 http://www.kic.org.uk/en/Colleges/Glasgow-International-College.html

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map