Türkiye’deki Maliyetlerle Polonya’da Üniversite

United Towers’ın profesyonel danışmanlığı ile Türkiye’de YGS sınavı stresine bile girmeden sadece lise diplomasıyla Polonya’da AB standartlarındaki üniversitelerde eğitim almak mümkün! Polonya üniversitelerinde yıllık 2000€’dan başlayan üniversite ücretleri ve aylık yaşam maliyetlerinin Türkiye’yle hemen hemen aynı olması, Polonya’daki üniversiteleri cazip kılan sebeplerin başında geliyor. Birçok üniversitede İngilizce eğitim veren bölümlerin bulunması, üniversitelerin YÖK denkliğinin olması, birçok bölümde eğitimin üç yıl sürmesi ise Polonya’daki üniversiteleri doğru tercih haline getiren diğer unsurlar. Polonya’daki üniversitelerde öğrencilerin İngilizce eğitim alabileceği başlıca bölümler ise şöyle: Tıp, Ekonomi, İşletme, Uluslar arası İlişkiler, Güzel Sanatlar ve Bilgisayar Bilimleri. Üsteşlik dilediğiniz takdirde  İngilizce hazırlık eğitimini İngilere ya da Malta’daki okullarında alabilir; sonrasında 1. sınıftan polonya’da eğitiminize devam edebilirsiniz.

Schengen Vizesi ile Birçok Avrupa Ülkesini Gezebilme İmkanı

Bu avantajların yanı sıra Polonya’nın bir Schengen ülkesi olması ve her yıl çok farklı ülkelerden öğrenciye ev sahipliği yapıyor olması ise öğrencilerin kazanacağı yurtdışı deneyimine farklı kültürleri yakından tanıma ve birçok Schengen ülkesini gezebilme gibi avantajları da ekliyor. Size de sadece United Towers güvencesinde tüm avantajların keyfini çıkarmak kalıyor.

United  Towers Güvencesi

Üniversite eğitimi için en doğru kararı verebilmeniz, en doğru şekilde yönlendirilmeniz, sizi korkutan tüm detaylardan sizi kurtarmak ve her şeyi sizin için planlamak için uğraşan United  Towers sayesinde içiniz rahat olsun.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map