//TÜRKER A.

17 saati havayı hiç karartmadan ve hatta indiğimiz yerde öğleni denk getirerek tamamladık!

Vizeyi aldığımız günden Amerika’da hava alanına inene kadar olan heyecanımız anlatılmazdı. (17 saat olan uçak yolculuğu sikici gelse de) :) Bu 17 saati havayı hiç karartmadan ve hatta indiğimiz yerde öğleni denk getirerek tamamladık!

Otobüs istasyonunda gördüğümüz tiplere inanamadık. Bir tane bile düzgün adam yoktu!

California denince engin Okyanus sahilleri ve bikinili kızlar beklerken kendimizi Yosemite National Park’ın 13 mil açıklarında Basa Lake diye gecen orman içinde man-made bir golde bulduk :) İyi kotu kocaman bir yazı bezen eğlenerek. bazen kızarak ve bezende farkında olmadan (sarhoşken) geçirdik :) Pişman mısınız diye soracak olursanız hayır değiliz ama keşke daha kalabalık bir ortamda çalışma fırsatı bulabilseydik iyi olurdu.

Buranın yanında bulunduğumuz diğer yerler San Francisco. Los Angeles ve Hollywood oldu. Gittiğimiz yerlerde de Exchange öğrencileri ile karşılaştık ve durumlarımızı karşılaştırdık.

Unutmadan söyleyeyim Amerika’ya gelmeden önce kanunlarını şöyle bir gozden geçirmenizde fayda var :) Özellikle de Underage ve Indecent Exposure maddelerine çok iyi calisin :)

Seneye görüşürüz…

TÜRKER A.
THE PINES RESORT – BASS LAKE, CA – SUMMER 2006
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİLİĞİ – 3.SINIF