St Giles Londra Highgate

İngiltere’de Londra’nın kuzeyinde konumlanan St Giles Londra Highgate şubesi; İngilizce eğitimini sakin ve huzurlu alırken, hareketlilik istendiğinde şubeye yürüyerek birkaç dakika uzaklıkta bulunan metro istasyonunu kullanarak 25 dakika içinde Londra’nın merkezine ulaşmanın mümkün olmasıyla  iki farklı tadı birarada yaşamak isteyen öğrenciler için ideal bir merkezdir.

St Giles Londra Highgate’de eğitim gören öğrenciler canlı bir İngiliz kasaba hayatını deneyimlerken, dükkanlar, restoranlar, tenis kortları, sinemalar, parklar ve yüzme havuzlarından faydalanarak adeta yeşillikler içinde bir tatil merkezine gitmişcesine kaliteli vakit geçirebileceklerdir.

Sosyal Olanaklar

St Giles Londra Central şubesi, 100 yıllık köklü geçmişe sahip bina ve büyük bahçesinde öğrencilerini ağırlamaktadır.

Okulda 23 Genel İngilizce sınıfı ve 1 Öğretmen Yetiştirme Merkezi  bulunmaktadır.

Sunduğu İmkanlar

  • Binanın bahçesinde barbekü, partiler ve yaz aylarında ders görme
  • Kütüphane
  • Rahat çalışma odası
  • Bilgisayarlı sınıf
  • İnteraktif tahta, projeksiyon makinesi, DVD oynatıcı
  • Bedava internet erişimi için internet café
  • Laptopla internete bağlanmak için USB bağlantılar
  • Binada Wi-Fi bağlantısı
  • Kafeterya

Konaklama

Aile Yanı: Dil eğitimi alırken İngiliz bir ailenin evinde konaklayarak hem İngiliz kültürünü birebir deneyimleme, bilgileri kullanarak gerçek yaşamda pratik yapma imkanı elde etme; hem de düzenli bir evde kalmanın güven ve rahatlığını yaşama imkanı sağlanmaktadır. Öğrenciler tek veya çift kişilik odalarda tercihe göre yemeksiz / sadece kahvaltı veya kahvaltı ve akşam yemeği şeklinde konaklayabilmektedir. Konaklamalar okula en fazla yarım saat uzaklıktadır.

Chester House yurdu (Yıl boyunca açık) : Öğrencilerin St Giles Londra Highgate  okuluna yaklaşık 20 dakika uzaklıkta  yer alan yurtta kalmaları mümkündür. Haftaiçi yarım, haftasonu tam pansiyondur. Yurtta kalabilecek öğrencilerin yaş aralığı 18 – 25 olmaktadır.

Yaz yurdu: Temmuz ve Ağustos aylarında üniversitenin sunduğu; okula 15 dk. yürüyüş mesafesinde yer alan odalarda konaklamak mümkündür.

Bağımsız studio daireler: Okula yaklaşık 10 dk. uzaklıkta, full eşyalı, özel banyo ve mutfağı bulunan dairelerde konaklama imkanı sunulmaktadır.

Çevrede pansiyon & oteller mevcuttur.

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map