Southbourne School of English | 2013 Kampanya

1966 yılında kurulan ve bir aile tarafından işletilen okul dil eğitimi düşünen öğrencilere samimi bir ortam sunmakta ve her türlü ihtiyaçlarını özenle karşılamaktadır. Eğitim materyalleri özenle seçilmiş ve eğitim sistemi öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiştir. British Council tarafından akredite olmuş kurum tescillenmiş kaliteli eğitiminin yanı sıra merkezi konumu ile de oldukça avantajlıdır. Dil seviyeniz ne olursa olsun Southbourne School of English, beklentilerinizi aşan bir eğitim alırken, keyifli zaman geçirebileceğiniz bir dil okulu.

Yürüme mesafesinde aile yanı konaklamalarda dil gelişiminiz için aynı milliyetten öğrencilerle beraber konaklamamanız için özen gösterilmektedir. Aile yanı konaklamalar dışında, ki öğrencinin öğreniminde anadili İngilizce olan bir ailenin yanında konaklamanın çok büyük katkısı vardır bu yüzden size önerimiz aile yanıdır, misafir evleri, hosteller, yurt konaklama imkanları da bulunmaktadır.

Southbourne School of English Türkiye’ye özel uzun dönem promosyonu sunuyor. Detaylı fiyat teklifi almak için lütfen Fiyat Teklif talebini doldurun.

GC (General Course) Resmi fiyatı Promosyonlu fiyatı
24 Hafta 3600 3360
36 Hafta 5400 5040

 

IC (Intensive Course) Resmi fiyatı Promosyonlu fiyatı
24 Hafta 4200 3960
36 Hafta 6300 5940

http://www.southbourneschool.co.uk/

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map