Sevinç Sevil | Wollongong College Avustralya Dil Okulları

Wollongong College Avustralya, Wollongong Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunuyor. College öğrencileri; diğer üniversite öğrencileri gibi kampüsün tüm sosyal hizmetlerinden yararlanabiliyor. Kampüs içinde National Australia Bank, postane, kafeteryalar, uni-shop, kütüphane,spor tesisleri,sinema, tiyatro gibi öğrencilerin aradığı birçok imkan mevcut.Wollongong College Avustralya dil okulları programının eğitim sistemi çok kaliteli ve akademik programlarında (ETS) başarılı olan öğrenciler Avustralyada üniversite programlarına kayıt yaptırma hakkına sahip olabiliyor. Öğrencilerin genelde Uzak Doğu ve Arap ülkelerinden gelmektedir.

Wollongong Avustralya dil okullarına Sidney’e trenle 1 saat 45 dakika mesafede varabilirsiniz. Küçük ve güvenli bir şehir, çok pahali değil ve öğrenciler üniversitenin ücretsiz taşıma servisleriyle seyahat edebiliyorlar.

Ben Avustralya’ya yurtdışı eğitim ile gelecek tüm arkadaşlara Avustralya’ya gelmeden İngilizce günlük konuşma dilinde birkaç kalıp öğrenmelerini öneririm. Aksi halde ilk zamanlar zorluk çekebilirler. Türkler için ideal diyebilirim çünkü okulda geçen yıl sadece 3 Türk öğrenci vardı. Herkese basarilar diliyorum.

Sevinç Sevil- Wollongong College
Avustralya Dil Okulları

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map