//SEVİLAY E.

SEVILAY EHayalinizdeki Paralel Evreni Yaratın…

Yorgunluktan ölesiye kadar çalışıp, çalışırken de eğlenerek ve kıymet görerek yorgunluğunuzu sineye çekip, farklı milletten insanları tanımak için gerektiğinde uykunuzdan feragat edeceğiniz harika bir yaz sizi bekliyor.

Neden mi paralel evren dedim? Gidince bir ülkenizde bir de orada olmak isteyeceksiniz. Bu kadar güzelliklerin yanında elbette ki zorluklar olacak ama onları her zaman iyi ve özlemle anımsayacaksınız. Hayallerinizdeki yerleri görürken doyasıya özgürlüğü hissedecek, listenize yeni yerler ekleyecek ve o yerlerde çalacak kapınız ve sizi ağırlayacak kendi evinizde hissettirecek sevdikleriniz olacak. Belki de benim gibi travel planınızı değiştirip daha önceki sene yaptığınız WAT programınızdan sevdiklerinizi görmek için onların kapısını ansızın çalacak unutulmaz anılar yasayacaksınız.

Dinlediğiniz müziklerin bestesini, okuduğunuz kitapların öyküsünü ve izlediğiniz filmlerin kendi hayatınızdan senaryosunu kendiniz yazıp, kendiniz oynayacak ve eminim hayatiniz boyunca da unutmayacaksınız.

Bu yasadığım güzelliklerin her anında bana destek olan Burak ve Kadir Abilerime çok teşekkür ederim.

SEVİLAY EKİCİOĞLU
FOOD LION 0685 – AVON, NC – SUMMER 2015
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
TURİZM VE SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ – 4. SINIF