//SETENAY S.

SETENAY SRüya gibi…

Amerika’da geçen üç buçuk ayımın en iyi özeti olabilir bu iki kelime. Work and Travel programı sayesinde; bir çok güzel dostlar edindiğim, daha önceleri sadece dizi-filmlerden tanıdığım sokaklardan geçtiğim, kendimi daha yakından tanıdığım, sınırlarımı aştığım, yerimde duramadığım bir yaz geçirip unutulmaz anılar biriktirdim. Ailemden aldığım parayı yetiremezken kendi parasını kazanan biri haline geldim.

Bir okyanus kıyısında sabahlamak, güneşi Brooklyn Köprüsü’nde batırmak, Las Vegas’ın meşhur kumarhanelerinden ceplerim dolu ayrılmak, milli parklarda yeşile, eğlence parklarında eğlence ve heyecana doymak, Newyork’un kalabalığında kaybolmak ve şuan aklıma gelmeyen niceleri… Hayal bile edemezken yaşarken buldum kendimi. Tabi ki zorluklarla karşılaştım, ama bunları aşmayı da öğrendim…

Kısacası en başında da söylediğim üzere rüya gibi bir yaz geçirdim ve daha dönmeden yeniden gelmenin planlarını yaparken buldum kendimi. Geriye dönüp baktığımda koskocaman iyi ki’ler görüyorum.

Son olarak önümüzdeki yazı iple çekiyor ve bu süreçte her an yanımda olup güvende hissetmemi sağlayan United Towers ailesine teşekkürü borç biliyorum! :)

SETENAY S.
IHOP 2027 – WILLIAMSBURG, VA – SUMMER 2016
EGE ÜNİVERSİTESİ
ULUSLARARASI İLİŞKİLER – 2. SINIF