//SERPİL Ö.

WAT her üniversite öğrencisinin katılması gereken bir program…

Merhabalar. Ben, Ege Üniversitesi 3.sınıf İktisat öğrencisiyim. Ben tek başıma 2008 yazında Work and Travel programıyla New Jersey eyaletine gittim. Gerçekten farklı bir yaz oldu benim için. Çünkü yaşamadığınız birçok şeyi tecrübe ediniyorsunuz. Kendi kültürünüz dışında insanlarla tanışıyorsunuz benim gittiğim yerde neredeyse her ülkeden arkadaşım oldu bu gerçekten çok güzeldi.

Programa katılmaktaki amacım İngilizcemi geliştirmekti. Her şeyden önce ve bunu yaptım en çok buna seviniyorum:) New Jersey’de bir eğlence parkında çalıştım kalabalık bir ortam olduğu için bir çok insanla tanışıp İngilizcemi çok kolay geliştirme imkânı buldum ve tabi ki Amerika’yı geziyorsunuz gerçekten çok sevdiğim eyaletler oldu özellikle New York kesinlikle görülmeli diye düşünüyorum.

Belki ilk zamanlar alışmaya başlarken biraz sıkıntı çekebilirsiniz belki problemleriniz olacaktır ve bu aşamada şirketiniz çok önemli kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz. Benim de sorunlarım oldu ama United Towers’ın yardımıyla halloldu her şey. WAT her üniversite öğrencisinin katılması gereken bir program. Sonunda iyi ki gitmişim diyeceksiniz ve United Towers’ı tercih etmişseniz eminim ki bir daha gitmek isteyeceksiniz, tıpkı benim gibi :)

SERPİL Ö.
PLAYDAY DISTRIBUTORS – SEASIDE HEIGHTS, NJ – SUMMER 2008
EGE ÜNİVERSİTESİ
İKTİSAT – 3. SINIF