Serkan Durmuş | Fern, Auckland Yeni Zelanda dil okulları

Ben de inanamıyorum gerçekten. :)
Burası gerçekten cennet gibi nasıl anlatsam bilemiyorum 2 gün önce otobüs durağını bulamadım. :) Ben de okula gittim. Nadya beni karşıladı gerçekten çok iyi bir bayan sağolsun yardımcı oldu hemen.
2 gündür burada kutlamalar var. Limanda bir sürü fotoğraf çektirdim ama homestay’de internet olmadığı için yüklemek sorun ama kütüphaneden yapabilirim zannedersem. Size gonderirim. Latin Amerikalıların sokak geçidi vardı Rio Karnavalı’na benzer. Dediğiniz gibi hava da çok değişken ama downtown da genelde çok yağmur yok en kısa zamanda size fotoğrafları göndereceğim. Yarın yurtdışı dil okullarındaki ilk günüm baya heyecanlıyım umarım herşey yolunda gider.
Bir de unutmadan buraya, Yeni Zelanda dil okullarına gelecek olan öğrencilerinize söyleyin kesinlikle Singapore Airlines’la gelsinler. Herşey mükemmel; 5 yıldızlı otel konforunda. Yemekleri de bize çok uygun. Önünüzde kocaman size ait bir ekran var; oyun, dizi, film ne isterseniz… Böylece hiç sıkılmıyorsunuz. Hostesleri de söylemiyorum zaten. :))) Elimden gelse siz oturun ben size hizmet ederim diyesim geldi bir ara. :)

Nymphetamine
Serkan Durmuş – Fern
Yeni Zelanda dil okulları

İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map