//SELİN A.

Vize görüşmesi bile öyle kolay geçti ki bu kadar telaş yaptığım için kendime kızdım :)

Ben Virginia’da Busch Gardens eğlence parkında çalıştım.Her şeyden önce. ise United Towers ve çalışanlarına teşekkür etmekle başlamak istiyorum. Amerika yolculuğuna başlamadan önce yapılması gereken ve gözümüzü korkutan her şeyle ve en önemlisi bizimle tüm içtenlikleriyle ilgilendirdikleri ve bizi orada da hiç yalnız bırakmadıkları için… Benim için her şey en basta sarpa sarmaya başlamıştı aslında. çünkü okulumdan transkript alamamıştım ve bunun gibi bir kaç sorun daha. Ama her şey halloldu ve çok korktuğumuz vize görüşmesi bile öyle kolay geçti ki bu kadar telaş yaptığım için kendime kızdım :) Sonunda Amerika’ya uçacağımız gün geldi çattı.

Ben Virginia’da Busch Gardens eğlence parkında çalıştım. Parkın içindeki bir restoranda kasiyerlik yaptım. Yakamızda isimlerimizin ve ülkelerimizin yazdığı yaka kartlarımız vardı ve insanlar onları görüp hemen bizimle konuşmaya ülkemiz hakkında sorular sormaya başlıyorlardı. Bu İngilizcem açısından gerçekten çok iyi oldu. birçok insanla konuşma fırsatım oldu. Para da kazandım tabi :)

Travel bölümünü de atlamamak gerekir. Eğer kalabalıksanız araba kiralamak hatta satın almak çok avantajlı. Ben çok eğlendim. çok iyi tecrübeler edindim ve tabi ki birçok değişik ülkeden birçok arkadaşım oldu. Tüm kaygılarınızı bir yere bırakıp bir an önce United Towers’a koşun bence :)

SELİN A.
BUSCH GARDENS – WİLLİAMSBURG, VA – SUMMER 2006
İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME – HAZIRLIK SINIFI