//SELÇUK Ç.

Yani hangi kısmı anlatsam bilmiyorum…

Merhabalar. Amerika’ya gitme konusunda kararsız kalan arkadaşlar, beni iyi dinleyin! Bu programa katılmaktan sakın korkmayın. Özellikle United Towers sayesinde, her şey sistematik bir şekilde işliyor ki, bir de bakmışınız Amerika’dasınız. Vize konusunda hiç tereddüttünüz olmasın. Sadece iki dakika sürecek.

Ben Amerika’da, Philadelphia’da HMST Host’a ait servis plazada Burger King’te kasiyerlik yaptım. Orada değişik ülkelerden olmak üzere toplam 17 kişiydik. Konaklama ve ulaşım çok güzeldi. Fazla overtime alamadık ama bize yetecek kadar (gezmemize, yiyeceğimize ve konaklamaya) paramızı kazandık. İşin gezme kısmına gelince; bu kısmı eksiksiz yaptığımızı söyleyebilirim. Özellikle kaldığımız yer itibarıyla New York’a, Washington’a, New Jerseye hep iki saatti. Buralara çok gittik. Ama özellikle son hafta 2008 model bir Chrysler Cruiser kiraladık ki, o haftayı anlatamam. Arabayı 42 milde aldık 1700 milde teslim ettik. Niagara şelalelerine kadar gittik. Casino’lar, Atlantic ve Ocean City plajları, Six Flags’teki dünyanın en yüksek ride’i (Kingdaka), New York günleri…

Yani hangi kısmı anlatsam bilmiyorum. Size sadece sunu önerebilirim, özellikle bir ve ikinci sınıftaysanız şimdiden Amerika maceralarına başlayın. Biz sadece son sene gittiğimiz için çok pişman olduk.

SELÇUK Ç.
HMS HOST NORTH NESHAMINY TRAVEL PLAZA – TREVOSE, PA – SUMMER 2007
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI – 3. SINIF