//SEDA Ü.

Bu programa katıldığım için kendimi kutluyorum :)

Merhaba ben Seda Ünüvar. Ege üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi yüksek lisans 2.sinif öğrencisiyim. 2007 yazını Amerika’nın New Jersey eyaletinde geçirdim. Hayatımın en güzel en korkunç en garip en maceralı yazı oldu diyebilirim.

En güzel derken, o kadar iyi para kazandım ve biriktirdim ki ben bile kendime inanamadım. En korkunç derken konaklama problemi yasamış olmamdı. Bu konuda programa katılacak olanlara çok ciddi tavsiyelerim var yani kesinlikle konaklama ayarlamadan ABD’ye gitmeyin arkadaşlar benim gibi:). En garip derken ise New Jersey’nin, ABD’nin en kozmopolit eyaleti olmasından dolayı dünyanın bütün ülkelerinden insanlarla devamlı olarak İngilizce konuşarak anlaşabilmemdi. Çünkü kendine İngilizce konusunda hiç bir zaman güvenemeyen ben, bu korkumu yenmiş hatta aksansız bile konuşmaya başladığımı fark etmiştim:).

Maceralar ise isin en keyiflisi burada sayfalara sığmayacak kadar şey yaşadım ömrüm boyunca unutulmayacak anılarla eğlencelerle Türkiye’ye dondum. Kısacası bu programa katıldığım için kendimi kutluyorum :)

SEDA Ü.
BOWCRAFT AMUSEMENT PARK – SCOTCH PLAINS, NJ – SUMMER 2007
EGE ÜNİVERSİTESİ
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ – YÜKSEK LİSANS, 1. SINIF