//ŞAHİN K.

SAHIN KTek kelimeyle muhteşemdi…

Sözlerime şu klasik cümleyle başlamak istiyorum ; “tek kelimeyle muhteşemdi”. Gerçekten hayatimin yazını yaşadım. Gördüğüm yerler, şahit olduğum yaşantılar, yaşadığım anılar, edindiğim tecrübeler… Her ülkeden bir arkadaşının olması, o insanlarla oturup sohbet edip birbirleriyle hayatlarından kareler paylaşması, gülmek, eğlenmek tarif edilemez bir duygu. Tüm Work And Travel öğrencilerinin yazdığı bir şey vardır, ilk hafta zorlanırsın sonra her şey güzel olur. Evet haklılar.

Alışma surecini aştığınızda hayatinizin en güzel zamanlarını yaşamaya başladığınızı hissediyorsunuz. United Towers adlı şirketle başladığım bu yolculuk, şirketin her daim güler yüzlü çalışanları Mustafa Bey ve Oğuzhan Bey’in yardımlarıyla ve tecrübeleriyle, sorunsuz geçerek mükemmel bir sonla bitti. Dünyadaki, ülkendeki sorunlardan, problemlerden, monotonluktan uzaklaşıp sanki farklı bir dünyadaymışçasına hayatinizi devam ettiriyorsunuz. Dünyanın her yerinden gelen insanlarla gençlik ateşine ortak olmak! Bu tarifsiz duyguyu her genç bireyin yaşamasını isterim.

O kadar güzel arkadaşlarım dostluklarım oldu ki, bunun için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım sizde bu programa katılıp güzel duygular tadıp, hayata 1-2 adım önde devam etmenin hazzını yaşarsınız. Nasıl güzel olmasın ki? Akşam ev partileri, ateş yakıp etrafında şarkılar söylemeler… Size burada ancak bu programın güzelliklerinin %20 sini anlatabilirim, yaşamanız gerekli :)

Bu güzel yaz fırsatını bana mükemmel bir şekilde sundukları için United Towers şirketine ve ekibine çok teşekkürlerimi sunarım.

ŞAHİN K.
VAIL RESORTS KEYSTONE RENTAL PROPERTY – KEYSTONE, CO – SUMMER 2016
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
ULUSLARARASI İLİŞKİLER – 2. SINIF