//RAŞİT E.

Amerika mı? Neden daha önce gelmedim beni?!! :))

Hayatımın en değişik, en güzel yazını yaşadım bu sene çünkü Amerika daydım. O maceralar fırsatlar ülkesinde. İlk geldiğim günden beri çok değişik kültürler, çok güzel yerler gördüm. Çok güzel anılarım geçti. Kötü anılarım olmadı mı? Elbette oldu ama United Towers’ın desteğiyle hiç bir sorun kalmadı. Baştan sona tek kelimeyle herkesin görmesi gerektiğine inandığım bir yer.

Çoğu arkadaş para kazanmaya geliyor benim gibi ama arkadaşlar inanın ben toplam da fazla yapamadım ama parayı felan düşünmüyorum şu an. Benim burda yaşadıklarım gördüklerim benim amaçladığım paranın karşılığı olarak bana fazla fazla yetti. İnanın buraya gelmekle ne kadar iyi yaptığınızı göreceksiniz. Benim bu dediğim katılımcıların çoğu için bu böyle. Ya anlata anlata bitiremem buraya gelmeniz için sebepleri.

Eğer canınız sıkılıyorsa, bir şeyler yapmak istiyorsanız ve bunu yaparken kendimi de geliştireyim diyorsanız bundan daha güzel birşey olamaz. Son sözlerimi bugüne kadar desteğini hiç esirgemeyen United Towers şirketi calışanlarına teşekkür ederek bitirmek istiyorum. Herbirine desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkürler.

RAŞİT E.
RAMADA PLAZA RESORT – VIRGINIA BEACH, VA – SUMMER 2007
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ – 3.SINIF