//RANA Ö.

İşte beni havalara uçuran program!

Pek çok hayal pek çok beklentiyle geldiğim Virginia Beach’ten sevgiler Bu yola “Macera dolu Amerika” melodisini dilime dolayarak çıktım kimi zaman pişman oldum kimi zaman iyi ki buradayım dedim evet, çok az bir zaman kalmışken buralardan ayrılmama burayı çok ama çok özleyeceğim bilincindeyim. Hiç unutulmayacak, hiç kalbimden uzak kalmayacak anılar ve arkadaşlar biriktirdim burada.

Biraz da fotoğraf hakkında bilgi verecek olursam Virginia Beach’in ünlü Busch Gardens eğlence merkezinden bir karedir kendileri. Eveeet çok eğlendim, çok ama çok güzel ve macerayı seven ve o koca trenlerin en ucuna oturmak için benim gibi sıra beklemeyi göze alabilen herkesin görmesini isterim :)) Daha gezilecek, görülecek yerlerim var benim cebimde hayallerim ve sorunsuz geçmesini istediğim planlarım var öte yandan burada olduğuma inanamadığım anlarım hala var. Sanki bir rüyaymış da uyanınca kaybolacakmış gibi aklımdan ama bu yazıyı yazarken tepemden geçen uçağın sesi bir kez daha gerçek olduğuna inanmamı sağlıyor. (Bu arada vızır vızır geçen uçaklardan nefret ediyorum, azıcık huzur verin yahuuu :)))

Son olarak teşekkürler UT, Teşekkürler ailem ve arkadaşlarım sizler olmasanız buralarda olamazdım. Ayaklarımın yerden kesilme sebebi sizsiniz

RANA Ö.
HOLIDAY INN AND SUITES NORTH BEACH – VIRGINIA BEACH, VA – SUMMER 2013
KARABUK UNIVERSTY
İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI – 3. SINIF