//RAMAZAN T.

RAMAZAN THepimizin ortak yaz aşkı: Work and Travel :)

Herkese merhabalar! Work and Travel programı 2013’ün yazında başlamıştı benim için ve bu yazda vazgeçemedim yine daha önce iki kez geldiğim Virginia’nın sahil şehri olan Virginia Beach şehrine geldim. Her yaz nasıl geçiyor anlamış değilim doğrusu/ Zamanın anlamını yitirdiği güzel şehir Virginia Beach. Harika bir work ortamı var aynı zamanda eğlence. Hem çalışıp hem stresten uzak eğlenmek isteyenlere tavsiye ederim. Her yıl ayrı bir tat bırakıyor program ilki ikincisi üçüncüsü hadi son kez seneye bir daha diyorum. İyisi ile kötüsüyle güzel bir yaz geriye kalıyor ardınıza baktığınızda kesinlikle pişman olmayacağınız. Yaz sonunda yapacağınız tatil planlarından şaşmamak çok önemli yoksa bi bakmışsınız ortada kalmış ne yapacağınızı bilemeden Türkiye’desiniz.

Bu programa başlamadan önce kararlarınızı çok sık değiştirmemelisiniz. Tek veya grup olarak fark etmeksizin gidin mutlaka. Zaten onlarca insan tanıyacaksınız, görebileceğiniz en rahat insanlarla tanışacaksınız. Gerilmeye gerek yok. Travel zamanımdan bahsedecek olursak: 2 yıldır hayalini kurduğum Bahama adalarını 3. gelişimde yaşımın tutmasıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Bir haftalık harika bir Cruise macerası kesinlikle hayatımda güzel bir yer kaplayacaktır. Denemenizde fayda var gerçekten tatil yapıyorsunuz, keyif alarak yorulmadan. Work periyodu boyunca sıkıntılı zamanlarınız olacaktır illa ki ama bunu danışmanınızla koordineli haberleştiğiniz sürece çözebilirsiniz. Bu bakımdan geldiğiniz şirket çok önem arz ediyor. Ondandır ki bu işi gerçekten harika bir şekilde yapan UNITED TOWERS ailesiyle yapıyorsanız çok kez farkınızı hissedeceksiniz.

Hiç bir şekilde boş bir program değil umarım gitme hayali olan herkes gider ve güzel anılar biriktirip geri döner. Belki de dönmek istemez :) Yaz aşkı ne de olsa.

Her zaman yanımda olan Hayri abim 3.kez katılmama rağmen ilk kez katılan biriymişim gibi aynı özveri ve ilgi ile yaklaştığı için ayrıca teşekkür ediyorum.

Herkese bol şans…

RAMAZAN T.
BELLA PIZZA – VIRGINIA BEACH, VA – SUMMER 2015
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
TURİZM FAKÜLTESİ – 3. SINIF