//RABİA C.

Travel Herşeyi Unutturuyor…

Work& Travel programına en yakın arkadaşım Esra ile katıldım. Çok yorulduğumuz zamanlarda, çok eğlendiğimiz günlerde oldu. İngilizce konusuna gelirsek food service departmanında çalıştığımız ve genellikle kasada durduğumuz için konuşma anlamında çok gelişti, tabi iki bu bir garanti değil bu size kalmış bir şey. Tabi bu yaşadığınız yere göre de değişiklik gösteriyor.

Kaldığımız yer şehir dışında olduğu için sadece boş günümüzde şehir merkezinde geziyorduk. Ama böylelikle travel için harika paramız birikti ve çok güzel bir travel yaptık. İnanın o çalıştığınız her dakikayı travel kısmında unutuyorsunuz, aklınıza bile gelmiyor. Gittiğimiz her yerde ne ünlü ise gezdik, yedik ve çok alışveriş yaptık. Bence herkes bu deneyimi yaşamalı, şu an yaşadığımız her kötü olaya bile anı diyoruz. Bu fotoğraf Amerika’da mutlu olduğumuz gün, ama gördüğünüz gibi ikimizde gülüyoruz çünkü her şey bir şekilde yoluna giriyor tabi bu konu da sponsor ve seçtiğiniz şirket çok önemli.

Şirketimiz ve sponsorumuz ne zaman sorunumuz olsa bizimle ilgilendiler ve anında dönüş alabildik. Bütün sorunlarımızı çekinmeden anlattık ve her zaman yanımızda oldular. Zaten sizinle ilgilendiklerini Amerika’ya gelmeden anlayacaksınız ama Amerika da çok daha iyi anlayacaksınız.

Her şey için şirketimiz United Towers ve sponsorumuz CIEE’ ye çok teşekkür ediyoruz.

RABİA C.
VALLEYFAIR – SHAKOPEE, MINNESOTA – SUMMER 2014
9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ – 3. SINIF