POLY Language Institute | Irvine, Los Angeles, Pasadena

1970 yılında Kaliforniya eyaletinin Pasadena kentinde kurulan Poly Diller Enstitüsü, daha sonrasında Kaliforniya’da Los Angeles ve İrvine merkezlerini açarak yurtdışı dil okullarında kendini kanıtlamıştır. Okul, 40 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın her yerinden Amerika dil okullarıyla eğitim almaya gelen öğrencilere dil eğitimin yanı sıra anlaşmalı olduğu kolejlere ve üniversitelere yerleştirme imkanı da sunmaktadır.

 

NEDEN POLY?

Mükemmel Lokasyon: Poly Diller Enstitüsü’nin İrvine, Los Angeles ve Pasadena merkezleri,

Hollywood, Disneyland, Universal Studios, Los Angeles County Museum (LACMA), Magic Mountain gibi daha birçok güzel yere, sıcak bir iklime ve Pasifik Okyanusu boyunca uzanan harika plajlara sahip olan Güney Kaliforniya eyaletinde bulunmaktadır.

Farklı Kurs Seçenekleri: Yarı yoğun, yoğun ve yoğun plus İngilizce kursları, ESL (dinleme/konuşma, okuma/yazma, gramer, telaffuz, deyimler) kursları, TOEFL hazırlık kursları gibi seçenekler mevcuttur. Eğer İngilizce’nin herhangi bir alanında yetkinlik kazanmak istiyorsanız ESL kurslarından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Akredite Edilmiş Kalite Garantisi: ETS (Educational Testing Services) üyesidir ve tüm merkezlerinde TOEFL /TOEIC internet bazlı testler (iBTs) uygulanmaktadır. Ayrıca TESOL (Teachers of English to Speakers of Other Languages) ve NAFSA (National Association of Foreign Students Affairs) üyesidir.

BPPE (Bureau for Privete Post Secondary and Vacational Education) tarafından onaylıdır.

Göçmen olmayan yabancı öğrencilerin kaydını alabilmek üzere federal kanunlar altında yetkilendirilmiştir.

Sınıf Mevcudu: Dil eğitimi sunan sınıflar 8-15 kişiden, kolej ya da üniversitelere hazırlık sınıfları (ESL programlarının sunulduğu sınıflar) ortalama 20 kişiden oluşmaktadır.

Üniversite ve Kolej Yerleştirme Servisi: Birçok kolej ile denklik anlaşması olan Poly’nin ESL programı başarıyla tamamlayan öğrenciler TOEFL veya diğer standart İngilizce yeterlilik testleri olmadan yüksek okul ve meslek okullarına kabul edilirler.

Web-Tabanlı Bilgi Sistemi: MyPOLY öğrencilerin rahatlığı için kişiselleştirilebilir web tabanlı bir bilgi sistemidir. Transkript (ders devamlılığı ve ulaşılan seviye), havaalanı karşılama hizmeti, konaklama ayarlamaları gibi birçok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aileler öğrencinin durumuyla alakalı bilgi almak isterlerse bu hizmetten yararlanabilirler.

Uygun Konaklama Alternatifleri: Poly Diller Enstitüsü, öğrencilerine aile yanında ya da öğrenci yurtlarında uygun konaklama alternatifleri sunmaktadır.

Düşük Fiyat, Yüksek Kalite: Amerika’nın en güzel lokasyonlarından birinde bulunan Poly’de kaliteli eğitimi uygun fiyata alabilirsiniz.

MERKEZLER

  • Irvine
  • Los Angeles
  • Pasadena

SUNULAN PROGRAMLAR

  • Yarı yoğun İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Yoğun plus İngilizce
  • TOEFL/TOEIC
  • Dinleme/Konuşma Kursları
  • Okuma/Yazma Kursları
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map