//ÖZEL KÜLTÜREL DEĞİŞİM FIRSATLARI

CIEE’nin Katılımcılarımıza Sunduğu Kültürel Değişim Fırsatları

Amerika’nın en büyük ve en eski eğitim ve değişim programları sponsor organizasyonu olan CIEE, her yıl katılımcılarının daha iyi bir program geçirmeleri ve gerçek kültürel değişim fırsatlarına erişebilmeleri için çeşitli aktiviteler organize etmektedir:

1. CIVIC LEADERSHIP SUMMIT

CIEE, her yaz Work and Travel programı katılımcılarına eşsiz bir fırsat sunuyor: CIEE SİVİL LİDERLİK ZİRVESİ (The CIEE Civic Leadership Summit)

Washington DC’de, American University yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan bu zirve tüm dünyadan Work and Travel programına katılan uluslararası öğrencileri bir araya getirecek heyecan verici bir organizasyon olacak. Ağustos ayında 4 gün boyunca katılımcılar Washington, DC’de dinamik bir kültürel değişim için bir araya gelecekler.

Hemen başvurun ve 3-6 Ağustos tarihlerini Amerika’nın başkenti Washigton DC’de aşağıdakileri yapmakla ödüllendirilecek 60 öğrenciden biri olun:

Tüm dünyadan yeni insanlarla tanışmak
Sivil toplumdan uzman kişileri dinlemek
Kendinize ait sosyal adalet ve sivil liderlik perspektifinizi başkalarıyla paylaşma şansını yakalamak
Amerika’nın en güzel ve heyecan verici şehirlerini keşfetmek

BAŞVURU İÇİN SON GÜN 15 MAYIS! Hemen tıklayın ve başvurun: http://www.ciee.org/civic-leadership-summit/#applyNow

Katılımcılar başvuruları sırasında submit edecekleri, birer Work and Travel katılımcısı olarak bu programın kendilerine katacağını umdukları deneyim ve yeni bakış açılarını anlattıkları deneme yazıları veya videoları üzerinden yapılacak değerlendirmeye göre seçilecektir.

Bu tecrübeyi farklılaştırmak ve bir adım öteye taşımak konusunda yeterli hırsa sahipseniz bu fırsatı kaçırmayı göze alamazsınız!

Daha fazla bilgi ve başvuru için: http://www.ciee.org/civic-leadership-summit/

2. CIEE CONNECT USA

CIEE yaz boyunca Amerika çapında pek çok merkezde CONNECT USA olarak isimlendirilen toplantılar düzenlemektedir. Sizin gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden work and travel öğrenci olarak yazlarını Amerika’da geçirmeye gelen pek çok öğrenci ile bir araya gelip tanışmanın oldukça eğlenceli bir yolu olan ücretsiz bu organizasyonlara katılarak işinize kısacık bir ara verip, yeni arkadaşlarınızla hem bedava bir öğlen yemeğinin tadını çıkartın hem de düzenlenecek eğlenceli aktivitelerde yerel Amerikalılarla ve onların yaşam tarzlarıyla ilgili yep yeni şeyler öğrenmek için güzel bir iletişim fırsatını yakalayın!

COME FOR A MEAL
LEAVE WITH INSIGHT AND NEW FRIENDS

Connect USA events are a fun way to meet other students who are here to explore the United States.
Take a quick break from work, enjoy a tasty free meal, and join fun activities that will help you communicate more easily and understand the U.S. way of life.
See how easy it is to make the most of your time in the United States!
Space is limited. Select your event location and sign up today! We look forward to meeting you!

Size en yakın merkezde düzenlenecek olan bu organizasyonlardan birine katılma için http://www.ciee.org/connect-usa/ linkine tıklayın ve açılan formu doldurup submit edin.

3. INTERACTIVE EMAIL MESSAGES

CIEE size programınızın tüm aşamalarının daha güzel geçmesi için çeşitli zamanlarda kullanışlı bilgi ve ip uçları içeren e-postalar gönderecektir. Aşağıda yer alan başlıklar bunlardan bazılarıdır. Lütfen daha güzel ve interaktif bir program için tüm emailleri okuyun.

ON THE GO
CULTURE GUIDE USA
FUN PHOTO CONTEST
TOP 10 THINGS TO DO