//ÖMER FARUK Ü.

Best summer ever…

Merhabalar arkadaşlar, çok güzel bir 2014 yazını çok güzel geçirmeme yardımcı olan Kamile hanım ve Mustafa Bey başta olmak üzere tüm United Towers ailesine teşekkürlerimi bir borç bilirim. Benim işim eğlence parkında olduğu için çok mutluydum çünkü Minnesota da Valleyfair eğlence parkı çalışanlarına iş saatleri dışında parkta her türlü eğlenebilmemiz için serbest bırakıyordu. Çalışan kimlikleriniz ile çalışma süreciniz boyunca bedava girebilirsiniz. İçerisinde bir sürü roller coster’lar ve çeşitli oyuncaklar var ayrıca bir başka eğlence mekânı da su parkı.

İlk başlarda ne kadar çok canım sıkılmış olsa da zaman ilerledikçe bir sürü arkadaş ediniyorsunuz ve eğlenmenin tadını çıkarmaya başlıyorsunuz. Bu programda sizi yoran en büyük şeylerden biri resmi işlerin çokluğu ama onlar da geride tatlı birer anı olarak kalıyor merak etmeyin. Yemek alışverişi konusun da ilk alışverişimi yapana kadar 2 saat geçmişti çünkü ne yiyeceğinizi bilmiyorsunuz ve açsınız. Zamanla deneye deneye damak tadınıza uygun şeyler bulabilirsiniz. Bu programın en güzel bölümü tabi ki de travel kısmı. Gezdiğiniz zaman tamamen bu kadar çalışmaya değdi diyeceğinizi şimdiden duyar gibiyim. Neden mi? Çünkü ben 3 arkadaşımla birlikte çok güzel bir travel planı yaptık bizim gibi gezeni zordur valla.

Çalışma zamanı izin alıp 2 gün Chicago gezisi yaptık. Döndüğümüzde son 3 haftamız kalmıştı. Travel a sırasıyla Las Vegas – Grand Canyon – Los Angeles – San Francisco -Washington DC – Niagara Falls – Boston – New York olarak yaptık ve turun büyük kısmını araba kiralayarak yaptık. Hayatımda geçirdiğim en güzel yazlardan biriydi diyebilirim. Bu program sayesin de dünyanın dört bir yanında arkadaşlara ve çok güzel anılara sahip olarak ülkeme döndüm.

ÖMER FARUK Ü.
VALLEYFAIR AMUSEMENT PARK – SHAKOPEE, MN – SUMMER 2014
SÜLEYMAN ŞAH ÜNİVERSİTESİ
ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANS