O.Küçük & B.Küçük

Herkese Merhabalar, 18 Aylık yurt dışında staj programımızın şu an ilk 3 ayını tamamlamış bulunuyoruz. Daha önce Florida’da 18 ay olarak katıldığımız programa tekrar eşimle farklı bir alan seçerek katıldık. Şu an Minnesota eyaletinde Retail Management alanında  eşimle birlikte staj yapmaktayız. Programa 2. Kez katılmayı düşünürken, onay alma ve vizede sorun çıkma konusunda bir takım endişelerimiz vardı bu nedenle United Towers Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık ile iletişime geçtik. Mustafa Bey bu konuda aklımıza takılan bütün soruları net şekilde cevapladı ve tekrar programa katılma konusunda bizi profesyonel şekilde yönlendirdi. Programa kabul ve vize işlemleri süreci United Towers’in gösterdiği profesyonel ve hızlı çalışması sonucunda problemsiz ve hızlı bir şekilde sonuçlandı ve vizemizi aldık.

Şu anda farklı bir eyalet ve alanda bu Amerika staj programına katılmış bulunuyoruz. İlk gelişimizde Otel tecrübesi elde etmiştik şimdi de Retail Management alanında eğitim alıyoruz. Bu program sayesinde Satış ve Pazarlama’nın merkezi olan Amerika’da profesyonel iş hayatını en ince detayına kadar öğrenmiş olacağız. Dolayısıyla program sonunda kazandığımız iş tecrübemizi kendi iş hayatımıza daha rahat uygulayıp hedeflediğimiz noktaya geleceğiz.  Buna inanıyoruz.

Türkiye’de daha önce belli sektörlerde iş tecrübesine sahip birisi olarak  2.kez 18 ay kabul aldığımız bu programa eşimle birlikte katılmaktan çok mutluyuz. Yurtdışında staj programının bizler için çok büyük fırsat olduğunu düşünüyoruz ve henüz bu tecrübeyi yaşamamış bütün herkese Amerika’da Internship Programına katılmalarını tavsiye ediyoruz. Bu program sayesinde ileride profesyonel iş hayatına adım attıklarında daha büyük iş fırsatları yakalayacaklardır. Bu programa  katılmaya karar verdikten sonraki en önemli şeyin doğru, güvenilir, tecrübeli, bir firmayla başvuruda bulunmak olduğunu düşünüyorum. İsteklerinizi ve hedeflerinizi açıkça şirketinizle paylaşmalısınız ki sizi doğru bir şekilde hedeflerinize ulaştırsın. Biz bu süreci United Towers Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın profesyonel çalışma sistemi ve tecrübeli kadrosu sayesinde olumlu bir şekilde tamamladık. Bu programa katılma surecindeki başarılı yönlendirmelerinden dolayı UT ekibine özellikle Mustafa Bey’e çok teşekkür ederiz.

O.Kucuk & B.Kucuk – USSJ 18 AY Retail Management Training ProgramHouston Texas


Bilgi İstek Formu
İrlanda Dil Okulları - Yurtdışında üniversite - Work and Travel - Google Site Map